Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe motywy graficzne na kartach Pekao. Tym razem szczególnie zadowoleni będą fani muzyki

Wdrożeniu nowych wizerunków na kartach towarzyszy promocja w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Klienci Pekao mogą zamawiać karty z wizerunkiem nawiązującym do muzyki. To jeden z elementów inicjatywy "Pasja Muzyka". Kolejnym jest możliwość wybrania tła muzycznego w aplikacji PeoPay.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja Santandera wkrótce dla wszystkich klientów banku

Bank podaje na swojej stronie internetowej, że osoby, które założą Konto Przekorzystne i zdecydują się na kartę z motywem muzycznym, mogą zgarnąć 8 tys. punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy, że przystąpią do tej inicjatywy i w ciągu kolejnych 30 dni zapłacą minimum pięć razy kartą przypisaną do programu.

Zdobyte w ten sposób punkty o wartości 100 zł można wymienić na nagrody muzyczne, w tym bilety na koncerty, vouchery do sklepów oraz subskrypcje do platform streamingowych. Promocja potrwa do 21 stycznia 2024 roku.

Przeczytajcie także: Paczkomat na lotnisku ma ratować cenne przedmioty pasażerów

Warto przypomnieć, że Pekao uruchomił też promocję, w której za otwarcie Konta Przekorzystnego można zgarnąć do 200 zł. Pierwsze 50 zł można dostać za samo uruchomienie rachunku, pozostałe 150 zł to nagroda rozbita na raty. Z tego tekstu dowiecie się, jak zdobyć te środki. Specjalna oferta obowiązuje do 2 listopada.

Na koniec wypada dodać, że wiosną Pekao wdrożyło nowe funkcje w aplikacji PeoPay – dotyczyły one właśnie personalizacji wyglądu. W apce pojawiła się możliwość ustawiania awatara oraz tła i to bez względu na wiek użytkownika. Do wyboru było wówczas ponad 50 awatarów oraz 22 nowe tła z różnych kategorii, w tym sportowe, lifestylowe czy gamingowe.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies