Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao namawia do otwierania rachunków. Na zachętę oferuje do 300 zł

Z bonusów mogą skorzystać zarówno dorośli klienci, jak i ich dzieci

Pekao zachęca do otwierania rachunków i udziału w promocjach przewidzianych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Specjalna oferta obowiązuje do 2 listopada, a do zdobycia jest maksymalnie 300 zł.

Przeczytajcie także: NBP: bankomatów znowu przybyło

Dorośli, którzy we wspomnianym terminie założą Konto Przekorzystne na selfie, otrzymają 50 zł. Kolejne 150 zł to nagroda rozbita na raty. Każdą z nich klient otrzyma, jeśli w jednym miesiącu wykona minimum pięć transakcji bezgotówkowych kartą debetową przypisaną do rachunku (ma na to czas przez trzy miesiące od założenia konta).

Bank zachęca też do zakładania rachunków dzieciom. Można to zrobić w "Panelu rodzica" w aplikacji PeoPay lub w serwisie internetowym Pekao24. Dziecko otrzyma 100 zł nagrody, jeśli zostaną spełnione warunki promocji, a te uzależnione są od jego wieku. W przypadku najmłodszych klientów (do 6 lat) 30 listopada na rachunku powinno się znajdować minimum 200 zł.

Przeczytajcie także: Dwie instytucje z Polski na liście najważniejszych fintechów na świecie

Bonus o takiej wartości otrzymają też dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Jednak w ich przypadku koniecznie będzie otwarcie pakietu PeoPay Kids, logowanie do aplikacji PeoPay Kids oraz minimum trzy płatności kartą lub Blikiem do 30 listopada. Z kolei nastolatki w wieku od 13 do 17 lat muszą posiadać Konto Przekorzystne, zalogować się do bankowej apki i wykonać minimum trzy płatności kartą lub Blikiem. Szczegóły promocji znaleźć można w ich regulaminach.

Pekao zachęca też do otwierania najmłodszym konta oszczędnościowego Mój Skarb z oprocentowaniem 7 proc. w skali roku przez 5 miesięcy dla salda do 5 tys. zł. Dorośli również mogą założyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7 proc. w skali roku przez 5 miesięcy do kwoty 100 tys. zł. Do promocji także można przystąpić do 2 listopada 2023 roku.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies