Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Warta4U dostępna dla klientów z całej Polski. Ubezpieczyciel poszerza dostęp do swojej oferty telematycznej

Klienci biorący udział w programie Warta4U mogą liczyć na 30 proc. zniżki przy zakupie polisy, pod warunkiem że będą przez 3 miesiące jeździć z apką monitorującą styl jazdy

Warta zdecydowała się zaoferować od początku sierpnia klientom w całej Polsce ubezpieczenie telematyczne Warta4U. Rozszerzenie dostępności tego rozwiązania następuje po okresie pilotażu, w którym propozycję zakupu polisy telematycznej mogli otrzymać tylko klienci wybranych pośredników z województw dolnośląskiego, lubelskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Przeczytajcie także: Link4 wykorzysta sztuczną inteligencję do wyceny szkód

O programie Warta4U mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl w tekście Warta uruchamia pilotaż ubezpieczeń telematycznych. Zaproponuje nawet do 30 proc. zniżki na start. Oferta jest kierowana w pierwszej kolejności do nowych klientów z małym doświadczeniem za kierownicą lub krótką historią posiadania pojazdu, których ubezpieczyciele traktują zwykle jako kierowców o podwyższonym ryzyku. Dzięki programowi Warta chce lepiej poznać tę grupę klientów i na podstawie zebranych danych ulepszyć ocenę ryzyka ubezpieczeniowego dla tego segmentu.

Przeczytajcie także: Czemu w bankach nie ma wielu ofert OC?

A sami kierowcy za przystąpienie do Warta4U zyskują znaczące upusty w cenie ubezpieczenia – do 30 proc. O tym, że kwalifikują się do programu, klienci dowiadują się od agenta, któremu taka informacja wyświetla się przy kalkulacji składki. Warunkiem skorzystania z oferty jest zainstalowanie i korzystanie przez minimum 3 miesiące z aplikacji monitorującej jazdę. Apka ma również na celu pomóc kierowcy doskonalić swój styl jazdy. Na bieżąco będzie mógł obserwować postępy w ramach pięciu kluczowych parametrów: prędkość, przyśpieszanie, hamowanie, sposób pokonywania zakrętów oraz korzystanie z telefonu w trakcie jazdy.

Klient, który będzie korzystał z aplikacji przez co najmniej 3 miesiące i uzyska dobrą ocenę swojego stylu jazdy, otrzyma dodatkowo atrakcyjną cenowo ofertę wznowienia polisy po roku.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies