Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa, limitowana karta Volkswagen Banku. Na grafice rajdowcy

Nową kartą Volkswagen Bank rozbudowuje swoją ofertę dla klientów indywidualnych

Volkswagen Bank wprowadził do oferty nową kartę debetową Visa, w limitowanej edycji, z wizerunkami rajdowców na grafice. Chodzi o kierowcę Mikołaja Marczyka oraz pilota Szymona Gospodarczyka, ścigających się autami klasy WRC. Jeżdżą oni autem Skoda Fabia Rally2 evo i są wspierani m.in. przez firmę Volkswagen Financial Services.

Przeczytajcie także: Autopay zbadał, w jaki sposób korzystacie z autostrad

Wprowadzona właśnie do oferty karta dla fanów rajdów WRC to nie pierwszy w ostatnim czasie przypadek, gdy Volkswagen Bank należący do jednego z największych producentów samochodów, proponuje klientom karty z wizerunkiem nawiązującym do motoryzacji. Przypomnę, że instytucja ma już w swoim portfolio karty z wizerunkami klasycznych aut produkowanych w przeszłości przez spółki z grupy czy z najnowszymi samochodami elektrycznymi.

Najnowsza karta jest dostępna dla nowych, ale i obecnych klientów indywidualnych, którzy założą lub już posiadają rachunek osobisty w Volkswagen Banku w pakiecie standardowym lub złotym.

Przeczytajcie także: VeloBank upraszcza pay by linki

Przypomnę, że niemiecki bank po kilku latach nieobecności wraca z ofertą na rynek usług dla klientów indywidualnych. Mogliście przeczytać o tym w serwisie cashless.pl we wrześniu ubiegłego roku, w tekście Volkswagen Bank wrócił na polski rynek z kontami dla klientów indywidualnych. Rachunek e-direct i karta Visa są bezpłatne.

Konto w wersji standardowej jest bezpłatne niezależnie od liczby i wartości transakcji oraz wpływów na rachunek. Darmowe są wypłaty z bankomatów w ramach sieci Planet Cash w całym kraju, a także wydanie, wznowienie i obsługa karty Visa. Natomiast w pakiecie złotym, kosztującym 9 zł miesięcznie, znajdują się bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i Europie, szeroki zakres ubezpieczenia, darmowe przewalutowanie transakcji zagranicznych i Visa Gold.

A nowa karta Volkswagen Banku wygląda tak:

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies