Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Ostatnia szansa na zgłoszenie się do projektu Cashless Cities 2023

Partnerem merytorycznym rankingu, podobnie jak przed rokiem, została Fundacja Polska Bezgotówkowa

Cashless Cities 2023 to druga edycja rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Na podstawie autorskiej ankiety i danych udostępnianych przez władze poszczególnych ośrodków przygotowujemy zestawienie aglomeracji, które w najlepszy sposób odpowiadają na potrzeby mieszkańców zainteresowanych płatnościami bezgotówkowymi.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce 2022

Do naszego rankingu zgłosić się może każda miejscowość w Polsce posiadająca prawa miejskie. Wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl. W odpowiedzi wyślemy ankietę zawierającą pytania dotyczące rozwoju obrotu bezgotówkowego w poszczególnych ośrodkach. Na wypełnione ankiety czekamy jeszcze tylko kilka dni.

Jak wspomniałem, Cashless Cities 2023 to druga edycja naszego projektu. Poprzednią zrealizowaliśmy w ubiegłym roku, a zwycięzców ogłosiliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie kongresu Local Trends w Poznaniu. Więcej na ten temat dowiecie się z tekstu Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Poznajcie Cashless Cities.

Przeczytajcie także: Aplikacja mObywatel 2.0 działa, ale jakby nie do końca

Partnerem merytorycznym Cashless Cities 2023 jest, podobnie jak w roku ubiegłym, Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zajmuje się rozwojem infrastruktury płatniczej w Polsce, upowszechnianiem i promocją obrotu bezgotówkowego, a także podnoszeniem wiedzy obywateli i przedsiębiorców w tym zakresie. Fundacja realizuje od 2018 roku Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, który kieruje również do jednostek samorządu terytorialnego. Działa także jako partner merytoryczny inicjatyw Local Trends oraz SmartCity i wspiera inne innowacyjne projekty.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies