Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Raiffeisen Digital Bank poszerza aplikację o funkcję oceniania. Do skorzystania z niej zachęca promocją

Młody bank oferuje 100 zł za wykonanie 10 płatności i podzielenie się opinią na temat sprzedawców

Raiffeisen Digital Bank przygotował promocję dla klientów. Aby wziąć w niej udział, należy posiadać rachunek w RDB i przypisaną do niego kartę debetową. Ta ostatnia musi być użyta podczas płatności u 10 różnych sprzedawców (stacjonarnie lub internetowo, także w punktach usługowych). Minimalna wartość jednej transakcji to 1 zł.

Przeczytajcie także: Mastercard wprowadza Account Owner Verification

Użycie karty nie uprawnia jeszcze do otrzymania nagrody – uczestnik promocji musi też ocenić swoje doświadczenia zakupowe u wspomnianych sprzedawców. Robi to za pośrednictwem aplikacji Raiffeisen Digital Bank. Po spełnieniu tych warunków klient otrzyma od banku 100 zł. Udział w inicjatywie można wziąć do 31 lipca br.

Instytucja za pomocą tej akcji chce wypromować nową funkcję w swojej aplikacji, czyli właśnie możliwość oceniania sklepów i usługodawców. Narzędzie Pay&Rate ma wyświetlać oceny w apce, a potem także w formie zbiorczej na stronie internetowej banku lub u innych sprzedawców.

Przeczytajcie także: ZEN nawiązał współpracę z Visą

Na koniec należy przypomnieć, że Raiffeisen Digital Bank na polskim rynku pojawił się jesienią 2021 roku. Austriacki bank wrócił z ofertą dla klientów indywidualnych po kilku latach nieobecności (wcześniej zdecydował się sprzedać swój tutejszy biznes bankowi BNP Paribas). Początkowo instytucja zaoferowała jedynie pożyczki dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Z czasem pojawiła się możliwość założenia rachunku osobistego czy konta oszczędnościowego.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies