Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Hitachi Europe i Basement nagrodzone podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

Firmy otrzymały nagrodę w kategorii "Kompleksowe rozwiązania firm IT dedykowane dla bankowości spółdzielczej"

W Warszawie podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej wręczono nagrody w III edycji konkursu "Spółdzielcza Technologia Roku 2022". Jego celem jest wyróżnienie banków, firm technologicznych oraz zespołów IT za ich wkład w rozwój sektora bankowości spółdzielczej. W kategorii "Kompleksowe rozwiązania firm IT dedykowane dla bankowości spółdzielczej" laureatami zostały Hitachi Europe oraz Basement.

Przeczytajcie także: W marcu największe banki w Polsce miały ponad 3,5 tys. oddziałów własnych

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej to wydarzenie kierowane do reprezentantów sektora bankowości spółdzielczej, którzy są odpowiedzialni za strategię, technologię i rozwój rozwiązań IT. Umożliwia ono nie tylko zwiększenie wiedzy na temat aktualnych trendów, ale też nawiązanie nowych relacji biznesowych. Z kolei sam konkurs ma promować rozwiązania technologiczne, które przyczyniają się do doskonalenia działalności banków spółdzielczych oraz banków zrzeszających, a także wspierają obsługę klientów tych banków.

Przeczytajcie także: Nowe podmioty na liście ostrzeżeń KNF

Nagroda przyznana firmom Hitachi Europe oraz Basement to efekt wspierania przez nie innowacyjności oraz wdrożenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak platforma HCPublikator do cyfryzacji i komunikacji z klientem. W maju mogliście przeczytać, że wdrożyły ją Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej oraz Bank Spółdzielczy w Suchedniowie. Z kolei jeszcze na początku roku współpracę z tymi podmiotami nawiązał Krakowski Bank Spółdzielczy, czyli jeden z największych na polskim rynku banków spółdzielczych.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies