Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany we władzach spółki Mokka w Polsce. Z firmy odchodzi dotychczasowy szef Marek Biernacki

Na stanowisku dyrektora zarządzającego Mokka w Polsce zastąpił go Daniel Malinowski

Z informacji serwisu cashless.pl wynika, że we władzach spółki Mokka w Polsce, specjalizującej się w obsłudze płatności odroczonych, zaszły zmiany. Marek Biernacki, który pełnił funkcję dyrektora zarządzającego firmy od połowy 2020 r., zmienia pracę. Informację potwierdziło biuro prasowe Mokka.

Przeczytajcie także: Mokka wchodzi na kolejny rynek

– Obecnie dyrektorem zarządzającym Mokka w Polsce jest Daniel Malinowski, wcześniej dyrektor sprzedaży, związany z firmą od 4 lat. Marek Biernacki zdecydował się kontynuować karierę poza spółką – napisano w odpowiedzi na moje pytanie w tej sprawie. Oficjalnie zmiana nastąpiła z końcem maja. Wcześniej przez dwa miesiące Biernacki przekazywał sukcesywnie swoje obowiązki nowemu dyrektorowi.

Daniel Malinowski dotychczas kompleksowo zarządzał procesami sprzedażowymi oraz projektami wdrożeniowymi w Mokka. Jak podało biuro prasowe, specjalizuje się w opracowywaniu strategii handlowych oraz w nadzorowaniu procesu ich realizacji. Jest ekspertem w prowadzeniu i rozwijaniu zespołów sprzedażowych oraz w budowaniu relacji z partnerami biznesowymi i klientami. Jest absolwentem Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Ukończył także studia MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie obecnie jest również opiekunem merytorycznym specjalności "Zarzadzanie finansami w erze cyfrowej (FinTech)".

Przeczytajcie także: Mokka wprowadziła aplikację mobilną dla klientów

Mokka oferuje płatności odroczone oraz systemy ratalne. Firma specjalizuje się we współpracy z sieciami handlowymi działającymi w branży modowej, obuwniczej, kosmetycznej, artykułów sportowych, artykułów dla dzieci oraz RTV AGD. Wśród sklepów partnerskich Mokka znajdują się m.in. Briju, YES, W.KRUK, Verona, Diverse, Paris Optique, Kross, PAWO, Deni Cler, czy Adrenaline – sieć salonów Nike oraz Adidas.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies