Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Startuje Cashless Cities 2023. Zapraszamy do udziału w rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce

Ranking przygotowujemy wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa

Redakcja serwisu cashless.pl, przy wsparciu Fundacji Polska Bezgotówkowa, rozpoczyna prace na tegoroczną edycją rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce Cashless Cities. To zestawienie samorządów, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich mieszkańców, najlepiej dbają o rozwój płatności bezgotówkowych w miejskiej przestrzeni. Celem projektu jest promowanie samorządów, które wspierają cyfrową gospodarkę oraz ideę smart city.

Przeczytajcie także: Raiffeisen Digital Bank daje 10 proc. na koncie oszczędnościowym

Pierwsza edycja rankingu spotkała się z szerokim zainteresowaniem włodarzy miast oraz branży płatniczej. Wyniki rankingu zaprezentowaliśmy w trakcie uroczystej gali towarzyszącej wydarzeniu Local Trends 2022. Wyniki ubiegłorocznego rankingu możecie Państwo sprawdzić tutaj.

Niniejszym zapraszamy władze wszystkich miast w Polsce do udziału w tegorocznej edycji rankingu Cashless Cities. Aby znaleźć się w zestawieniu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce, wystarczy wypełnić ankietę zawierającą kilkanaście pytań na temat wykorzystania instrumentów bezgotówkowych w Państwa mieście. Aby otrzymać ankietę, należy napisać na adres kontakt@cashless.pl z CC 2023 w tytule mejla. Na wypełnione ankiety czekamy do 14 lipca bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Blue Media zmienia się w Autopay

Jak wspomniałem, partnerem merytorycznym Cashless Cities 2023 jest, podobnie jak w roku ubiegłym, Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zajmuje się rozwojem infrastruktury płatniczej w Polsce, upowszechnianiem i promocją obrotu bezgotówkowego, a także podnoszeniem wiedzy obywateli i przedsiębiorców w tym zakresie. Fundacja prowadzi od 2018 roku Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, który kieruje również do jednostek samorządu terytorialnego. Działa także jako partner merytoryczny inicjatyw Local Trends oraz SmartCity i wspiera innowacyjne projekty z miastami.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies