Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci LeaseLink potwierdzą tożsamość z pomocą usługi mojeID. Ma to uprościć i przyspieszyć zawieranie umów

We współpracy z KIR fintech planuje też wdrożyć usługę mSzafir

Fintech LeaseLink umożliwił klientom potwierdzanie tożsamości z pomocą narzędzia mojeID. Proces odbywa się całkowicie online, jest szybki i prosty, a do tego bezpieczny. We współpracy z KIR podmiot planuje też w najbliższym czasie udostępnić klientom opcję podpisywania dokumentów i umów z wykorzystaniem mobilnego elektronicznego podpisu kwalifikowanego mSzafir.

Przeczytajcie także: Usługi KIR pojawiły się na rynku nieruchomości

Wdrożony kilka lat temu przez KIR system mojeID umożliwia dostęp do usług świadczonych przez firmy z różnych sektorów gospodarki, m.in. energetyki, branży ubezpieczeń czy usług finansowych. Aby skorzystać z tego rozwiązania, wystarczy na zewnętrznym portalu, w tym przypadku LeaseLink, wybrać logowanie za pomocą mojeID. Klient zostaje przeniesiony na stronę swojego banku, gdzie musi się zalogować na rachunek. Następnie wraca na stronę zewnętrznego portalu z już potwierdzoną tożsamością. Bank nie zna jego aktywności poza systemem transakcyjnym, a zewnętrzny dostawca nie zna danych logowania do bankowości elektronicznej.

Przeczytajcie także: Tokenizacja w terminalach Polcardu

LeaseLink oferuje firmom usługi leasingowe całkowicie online w trybie 24/7/365. Firma podaje, że z jej usług skorzystało już blisko 100 tys. podmiotów (głównie małych i średnich przedsiębiorstw), a jej rozwiązania dostępne są w ponad 5 tys. sklepów internetowych, ale też w sieciach stacjonarnych. Fintech jest częścią grupy kapitałowej mBank, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. LeaseLink znalazł się w pierwszej edycji przygotowanej przez Cashless Mapy Polskiego Fintechu i otrzymał nagrodę w kategorii Fintech Future.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies