Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany we władzach SkyCash. Odszedł Piotr Bochenek. Nową członkinią zarządu została Izabela Wąsowska

Piotr Bochenek, który ze SkyCash związany jest od 2015 r., pozostał doradcą zarządu spółki

Piotr Bochenek nie jest już członkiem zarządu SkyCash, operatora jednej z najpopularniejszej w Polsce aplikacji do płatności m.in. za bilety komunikacji miejskiej, kolejowe czy parkowanie w centrach miast. Ze spółką nie rozstał się jednak zupełnie – pozostał doradcą zarządu firmy. Teraz wraz z małżonką rozwija własny biznes, zupełnie jednak niezwiązany z branżą płatniczą ani finansową.

Przeczytajcie także: SkyCash uruchamia projekt Mecenato

Obecnie zarząd SkyCash jest dwuosobowy. Na jego czele stoi Jarosław Mazek, który prezesem firmy jest od ponad czterech lat. We władzach spółki znajduje się także członkini zarządu Izabela Wąsowska, która doświadczenie zawodowe zbierała w takich firmach jak OEX, SAS Logistic czy Agito. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie na kierunku: Finanse i bankowość.

Przeczytajcie także: Prośba o przelew Blik w pierwszym banku spółdzielczym

Jeżeli zaś chodzi o SkyCash, to firma aktualnie buduje nową aplikację mobilną, która ma zastąpić obecnie oferowane rozwiązanie odstające już nieco od aktualnych standardów. Spółka rozwija też funkcjonalność apki, uzupełniając ją o nowe usługi. Ostatnio wprowadzono m.in. Mecenato, czyli narzędzie do wspierania celów charytatywnych czy SkyAnts a więc platformę crowdfundingową. Do SkyCash wróciły także ubezpieczenia komunikacyjne. Więcej na ten temat w tekście OC i AC wracają do SkyCasha. Ofertę i porównanie ubezpieczeń zapewni KioskPolis.pl.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies