Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Fintech Evening 2023 już za miesiąc. Zobaczcie, co się będzie działo

Podczas wydarzenia m.in. zaprezentujemy tegoroczną Mapę polskiego fintechu oraz ogłosimy zdobywców nagród Cashless Fintech 2023

15 czerwca w Warszawie już po raz szósty odbędzie się wydarzenie z cyklu Cashless Fintech Evening, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2018 r. W trakcie wieczoru zaprezentujemy Mapę polskiego fintechu 2023 oraz ogłosimy zdobywców tegorocznych nagród Cashless Fintech. Tradycyjnie już dla czytelników serwisu przygotowaliśmy kilka bezpłatnych wejściówek na wydarzenie. Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl uzasadniając, dlaczego chce się być na Cashless Fintech Evening 2023. Na zgłoszenia czekamy do końca maja.

A wracając do Mapy polskiego fintechu, to tegoroczną jej edycję przygotowujemy wraz z fundacją Fintech Poland. Będzie nieco różniła się od poprzednich wersji. Postanowiliśmy podzielić ją na trzy części. Główna będzie składać się z polskich fintechów świadczących swoje usługi na rzecz konsumentów i firm. Do drugiej części trafią m.in. firmy dostarczające technologię dla fintechów. Wreszcie uzupełniającą trzecią część stanowić będą fintechy zagraniczne obsługujące klientów z Polski, firmy doradzające fintechom czy instytucje wspierające rozwój całej branży.

Przeczytajcie także: ING rozszerza integrację z mojeID

W trakcie Cashless Fintech Evening ogłosimy także zdobywców nagród Cashless Fintech 2023. Podobnie jak w ubiegłym roku przyznamy je w sześciu kategoriach. Projekt Fintech to nagroda dla najciekawszego projektu fintechowego wprowadzonego na rynek w ciągu minionych 12 miesięcy, a zrealizowanego przez tradycyjną instytucję finansową. Kandydatami są: Alior Pay, Moje Rachunki (Alior), Nest POS, PKO Płacę później, PKO VAS Hub oraz System AML firmy Fiberpay.

Druga kategoria to Insurtech Roku, przyznawana spółce działającej w obszarze nowoczesnych ubezpieczeń, która w ciągu minionych 12 miesięcy odnotowała szczególne postępy w rozwoju czy odniosła szczególnej wagi sukces. Kandydaci to: Cachet Rower, Laven, Simpl.rent, Skyblu.ai oraz Trasti. Z kolei Fintech Future to nagroda dla projektu z obszaru nowoczesnych technologii finansowych, który prezentuje największy potencjał rozwojowy. Wśród kandydatów znaleźli się: PayEye 2.0, Plente Rent oraz Portmonetka.

Przeczytajcie także: Trasti rozpoczęło sprzedaż ubezpieczeń przez swoją stronę internetową

Kolejna kategoria to Osobowość Fintech dla osoby, która założyła, jest właścicielem lub kieruje fintechem, i w ostatnim okresie może pochwalić się szczególnymi sukcesami. Kandydatami są: Andrzej Basiak, prezes mPay, Daniel Jarząb, prezes PayEye, Katarzyna Jóźwik, współzałożycielka Smartney, Jacek Kinecki, prezes PayPro, Dariusz Mazurkiewicz, prezes Blika i Ewa Wernerowicz, prezeska Soonly. W koronnej kategorii Fintech Roku (dla fintechu, który może pochwalić się najwartościowszymi sukcesami, odniesionymi w ciągu minionych 12 miesięcy) kandydują: Blik, Cinkciarz.pl, Lendi, mPay, Otomoto Pay, PayPro, PragmaGO i Smartney.

Ostatnia kategoria nagród to Green Finance, przyznawana podmiotowi znajdującemu się na Mapie polskiego fintechu, który realizuje przedsięwzięcia, mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Wśród tegorocznych kandydatów znaleźli się: mPay, Smartney, Adyen i Revolut.

W tym roku partnerami głównymi Mapy oraz Cashless Fintech Evening zostały firma Mastercard oraz Alior. Natomiast partnerami wspierającymi są: Walutomat, Oanda, Przelewy24 oraz PayU.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies