Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander zapowiada zmiany w aplikacjach. Starsza wersja wciąż jest uzupełniana o nowe funkcje

Nowa apka Santandera jest już dostępna w formule otwartego pilotażu. Jej funkcjonalność ma rosnąć w kolejnych miesiącach

Santander poinformował o zmianach, jakich klienci mogą się spodziewać w bankowości mobilnej. Jedna z nich dotyczy jeszcze starej aplikacji: pojawi się w niej możliwość dodania karty do cyfrowego portfela (np. Apple Pay czy Portfela Google) przed otrzymaniem plastiku. W efekcie można szybciej zacząć korzystać z karty.

Przeczytajcie także: Polski oddział Mastercarda ma nową szefową

Chociaż bank poprawia jeszcze dotychczasową wersję aplikacji, jednocześnie rozwija jej kolejną generację. Na początku br. mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że instytucja udostępniła ją w formule otwartego pilotażu wszystkim klientom. Docelowo bank zamierza przenieść klientów na nową platformę mobilną a starą apkę wyłączyć. Stanie się to, gdy nowa aplikacja zyska pełną funkcjonalność starszej wersji programu.

Nową aplikację tworzą zespoły z kilku krajów, w których obecny jest Santander, w tym z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i oczywiście Polski. Narzędzie będzie wspólne dla klientów Santandera z wszystkich tych rynków, ale jednocześnie ma być dostosowane do specyfiki odbiorców w każdym z nich. Oprogramowanie będzie posiadać najważniejsze funkcje starej apki oraz szereg nowości, w tym licznik śladu węglowego wydatków kartowych.

Przeczytajcie także: Wystartowała kolejna edycja Blikomanii

W najświeższym komunikacie Santander zwraca uwagę na nowości udostępniane w pilotażowej aplikacji. To m.in. podgląd numeru karty oraz numeru CVV2/CVC2, opcje zmiany hasła do bankowości internetowej oraz PIN-u do mobilnej autoryzacji, a także lista posiadanych przez klienta ubezpieczeń. Nowości pojawią się w obu aplikacjach pod koniec kwietnia.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies