Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aplikacja Santandera już dostępna dla wszystkich. Na razie w formule otwartego pilotażu

Aplikacja Santandera kolejnej generacji powstaje przy współpracy specjalistów z kilku rynków, na których działa hiszpański bank

Jeden z czytelników cashless.pl doniósł, że w markecie Goolge Play znalazł już nową aplikację mobilną Santandera, mimo tego, że nie zapisywał się do testów. To by oznaczało, że bank udostępnił apkę wszystkim klientom. Informację tę potwierdziło biuro prasowe instytucji, które stwierdziło, że aplikacja jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych klientów, w formule otwartego pilotażu.

Przeczytajcie także: Klienci VW Banku mogą za darmo korzystać z Planet Cash

O tym, że aplikacja mobilna Santandera kolejnej generacji trafi do klientów prawdopodobnie w I kw. 2023 r., bank informował w październiku ubiegłego roku, gdy trwały testy dla zaproszonych osób. Więcej na ten temat mogliście przeczytać w tekście Tak będzie wyglądać aplikacja mobilna Santandera kolejnej generacji. Pierwsze zrzuty.

Apka powstaje przy współpracy zespołów z kilku krajów, w których obecny jest Santander, w tym z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Portugalii. Ma więc odzwierciedlać najlepsze praktyki stosowane na poszczególnych rynkach. W rezultacie, choć nowe rozwiązanie będzie wspólne dla klientów Santandera z wszystkich tych krajów, ma być dostosowane do specyfiki odbiorców w każdym z nich.

Przeczytajcie także: Na razie karta kredytowa Apple przynosi wysokie straty

Obecnie, choć nową aplikację można już pobrać, wciąż działa jeszcze dotychczasowa, stara wersja. W późniejszym okresie bank zamierza wszystkich klientów przenieść na nową platformę mobilną. Na razie nie wiadomo, kiedy konkretnie to się stanie. Wiadomo natomiast, że nowa aplikacja ma mieć większość najważniejszych funkcji, które były dostępne w starej a także kilka nowości. Wśród nich jest np. licznik śladu węglowego wydatków kartowych, mobilna autoryzacja jako domyślna forma potwierdzania transakcji internetowych czy możliwość aktywowania apki bezpośrednio na urządzeniu mobilnym.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies