Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Simpl.rent zintegrowane z systemem Asari. Biura nieruchomości łatwo zweryfikują najemcę i zaoferują ubezpieczenie

Simpl.rent to polsko-brytyjski startup, który oferuje narzędzia do zdalnego sprawdzania wiarygodności najemców oraz ubezpieczenia przygotowane we współpracy z PZU

Rozwiązania startupu simpl.rent zostały zintegrowane z systemem Asari, z którego korzystają największe firmy i biura nieruchomości. Od teraz agenci nieruchomości mogą w łatwy sposób skorzystać z weryfikacji najemców od simpl.rent oraz zaproponować ubezpieczenie wynajmującemu lub najemcy.

Przeczytajcie także: Simpl.rent z 1,5 mln zł nowego finansowania

Asari to system CRM dla biur nieruchomości i deweloperów, pozwalający na zarządzanie wynajmem. Korzysta z niego ponad 1500 podmiotów z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Dzięki integracji z Asari produkty simpl.rent będą dostępne bezpośrednio w systemie i automatycznie dodawane do każdego procesu wynajmu.

Simpl.rent oferuje narzędzie do zdalnego sprawdzania wiarygodności najemców w trzech aspektach: poprzez weryfikację tożsamości, zarobków oraz historii płatniczej i kredytowej. Cały proces przyznania certyfikatu najemcy przeprowadzany jest zdalnie. Dzięki otwartej bankowości jedyne, co musi zrobić potencjalny najemca, aby się uwiarygodnić się oraz potwierdzić swoje zarobki, to zalogować się do swojego banku. W tym zakresie simpl.rent współpracuje z Kontomatikiem.

Przeczytajcie także: Insurtech w wydaniu ubezpieczycieli

Z kolei dodatkowym zabezpieczeniem, proponowanym przez simpl.rent najemcom i wynajmującym, są przygotowane wspólnie z PZU ubezpieczenia. Firmy oferują ubezpieczenie dla wynajmujących, obejmujące ryzyko braku płatności czynszu i pomoc prawną, a także polisy dla najemców, chroniące przedmioty lokatora znajdujące się w mieszkaniu i jego odpowiedzialność cywilną. Więcej na temat startupu simpl.rent będziecie mogli już wkrótce przeczytać w raporcie "Insurtechy w Polsce".

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies