Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
"Insurtechy w Polsce vol. 2" – premiera raportu już za dwa tygodnie

Premiera raportu "Insurtechy w Polsce vol. 2" będzie miała miejsce 28 marca 2023 r. podczas spotkania z cyklu Cashless Breakfast

Już za dwa tygodnie redakcja cashless.pl zaprezentuje drugą edycję raportu "Insurtechy w Polsce". Będzie w nim można znaleźć aktualne informacje na temat insurtechów działających na naszym rynku, porównywarek ubezpieczeń oraz projektów technologicznych prowadzonych przez ubezpieczycieli.

Przeczytajcie także: Zamknięte projekty insurtech ubezpieczycieli

Przegląd całej listy podmiotów pozwala przyjrzeć się specyfice polskich insurtechów. Czym się zajmują? Jakie innowacje wprowadzają? W jakim modelu działają i do kogo kierują swoje usługi? Na których elementach ubezpieczeniowego łańcucha wartości operują? Skąd pozyskują środki na finansowanie swojej działalności? Szczególnie skupiliśmy się na przedsięwzięciach, które reprezentują polską myśl insurtechową, ale przewidzieliśmy także miejsce dla tych startupów ubezpieczeniowych, które choć debiutowały na innych rynkach, wpisują się w lokalnych krajobraz.

Oddaliśmy głos również branżowym ekspertom, którzy pokusili się o wskazanie najlepiej rokujących insurtechów. W raporcie znajdziecie również ciekawe komentarze na temat polskiej sceny insurtechowej i jej perspektyw.

Przeczytajcie także: Allianz wprowadza e-podpis do polis na życie

Premiera raportu "Insurtechy w Polsce vol. 2" będzie miała miejsce 28 marca 2023 r. podczas spotkania z cyklu Cashless Breakfast. Partnerami głównymi publikacji oraz spotkania są: grupa Punkta oraz Secfense, startup dostarczający rozwiązania związane z silnym uwierzytelnianiem (passwordless i multi-facor authentication). Partnerem wspierającym zostało PZU, a partnerem merytorycznym – Astorya.vc.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies