Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING wprowadza do bramki imoje płatności odroczone dla firm. Partnerem PragmaGO

Wcześniej bank udostępnił w swojej bramce usługi BNPL dla klientów indywidualnych

ING rozbudowuje ofertę z zakresu płatności odroczonych. We współpracy z fintechem PragmaGO bank wprowadza usługę BNPL dla firm do bramki płatności imoje. W ramach tego rozwiązania klient może zapłacić za zakupy o wartości do 100 tys. zł nawet 60 dni po transakcji. Po pierwszym skorzystaniu z tego narzędzia klient otrzymuje odnawialny limit, który może wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Przeczytajcie także: SMS od Blika? To kolejne oszustwo

Bank przypomniał, że w ramach metody "imoje płacę później" integruje różnych dostawców BNPL. Klienci indywidualni mogą już korzystać z rozwiązań Twisto i PayPo, które mają służyć zarówno konsumentom, jak i sprzedawcom. Korzyści powinni też odnieść przedsiębiorcy: płatności odroczone mają pomagać w utrzymaniu płynności finansowej czy poprawianiu marży. Trzeba pamiętać, że w tym przypadku sprzedawca nie ponosi ryzyka finansowania zakupu.

Przeczytajcie także: Więcej biometrii w aplikacji Millennium

Fintech PragmaGO przy okazji ogłaszania tego partnerstwa poinformował, że zrealizował do tej pory ok. 240 tys. transakcji płatności odroczonych dla 15 tys. klientów. Blisko dwie trzecie firm w ciągu miesiąca wraca do zakupów z wykorzystaniem BNPL od tego podmiotu. Rozwiązanie to jest oferowane przedsiębiorcom m.in. w ramach Allegro Pay Business. Kilka miesięcy temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że fintech rozszerzy ofertę o nowe usługi, czemu służyć miał wpis na listę małych instytucji płatniczych.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies