Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Garmin Forerunner 965 i 265. Sprzęt dla biegaczy wyposażony w ekrany AMOLED

Nowe zegarki oprócz aplikacji sportowych posiadają też funkcję płatności Garmin Pay

Garmin zaprezentował nowe modele zegarków: Forerunner 965 oraz Forerunner 265 (ten ostatni w dwóch rozmiarach). Urządzenia powstały z myślą o biegaczach, a jedną z najciekawszych nowości jest umieszczenie w nich ekranów AMOLED. Smartwatche posiadają też funkcję płatności mobilnych Garmin Pay.

Przeczytajcie także: Adyen wprowadza metodę Click to Pay

Model Garmin Forerunner 965 posiada ekran o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 454 x 454 piksele. Sprzęt wyposażono w kopertę o średnicy 47 mm, a całość waży 53 g (zastosowano tytanową ramkę). Producent zapewnia, że na jednym ładowaniu Forerunner 965 działa do 23 dni w trybie zegarka, a przy ciągłym korzystaniu z GPS-u od niespełna 9 do ponad 30 godzin. Smartwatch wyceniono na przeszło 3 tys. zł.

Użytkownik może liczyć m.in. na kolorowe mapy, opcję szybkiego przełączania się między różnymi dyscyplinami sportu czy widżet wyścigu, który pozwoli się do niego przygotować. Sprzęt zapewnia sugestie treningowe i monitoruje stan wytrenowania, jakość snu, poziom stresu czy cykl menstruacyjny. Zegarek ma być pomocny zarówno na bieżni, jak i podczas biegania w lesie czy na drodze, producent wgrał też aplikacje dla innych dyscyplin. Na smartwatchu można również odczytywać powiadomienia z telefonu oraz odtwarzać muzykę z serwisów streamingowych.

Przeczytajcie także: Wise stawia na nowy wygląd

Nowością w ofercie są także Forerunner 265 oraz Forerunner 265S. Zegarki różnią się rozmiarem koperty (odpowiednio 46 i 42 mm), ale mają wspólną cenę: niespełna 500 euro, czyli ok. 2350 zł. Większy model otrzymał ekran o średnicy 1,3 cala i rozdzielczości 416 x 416 pikseli, w przypadku mniejszego jest to 1,1 cala i 360 x 360 pikseli. Urządzenia ważą odpowiednio 47 g i 39 g, wykonano je z tworzywa sztucznego z domieszką włókna szklanego. W trybie zegarka mogą one pracować odpowiednio do 13 i 15 dni.

Funkcje sportowe i pozasportowe są bardzo podobne do tych z Forerunner 965, a więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies