Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro z promocją na raty Zero. Zaproponuje je do wszystkich ofert w wybranych kategoriach

W ramach rat Zero klient nie ponosi żadnych kosztów pożyczki

Allegro uruchomiło promocję, w ramach której zwiększa dostępność rat Zero, czyli nieoprocentowanej pożyczki na zakup za pośrednictwem swojej platformy e-commerce. Do 12 marca z takich warunków będzie można skorzystać przy kupowaniu wszystkich produktów w kategoriach: narzędzia, budownictwo i akcesoria, oświetlenie, meble, przemysł.

Przeczytajcie także: Niepewna przyszłość Twisto

Allegro, pełniąc rolę pośrednika kredytowego, oferuje swoim klientom dwa rodzaje produktów ratalnych: raty Zero i raty standardowe. W ramach rat Zero kupujący może rozłożyć swoje zobowiązanie na raty z oprocentowaniem 0 proc. w skali roku i bez prowizji. Takie warunki proponowane są jednak klientom tylko przy ofertach, przy których sprzedający zdecydowali się promować swój produkt, dopłacając za opcję "Wyróżnienie" lub "Wyróżnienie + Pogrubienie + Podświetlenie", ewentualnie – jeśli zdecydowali się zawrzeć z Allegro odrębną umowę dotyczącą oferowania rat.

Teraz w ramach promocji wszystkie oferty we wspomnianych wyżej kategoriach mają pozwalać na skorzystanie z rat Zero, niezależnie do tego, czy sprzedający zdecydował się na wyróżnienie swojej oferty. Szczegóły promocji ujęto w regulaminie.

Przeczytajcie także: Allegro z nowym partnerem logistycznym

Niezależnie od promocji pozostają w mocy podstawowe zasady dotyczące zakupów, za które płatność można rozłożyć na raty – klient musi skorzystać z opcji płatności za transakcję z góry, wartość oferty powinna mieścić się w przedziale 1 tys. zł do 20 tys. zł (wraz z kosztem dostawy), a sprzedający nie korzysta z konta junior, nie jest sklasyfikowany jako instytucja charytatywna lub użytkownik niezarejestrowany.

Jednocześnie warto przypomnieć, że wkrótce Allegro zmieni zasady spłaty zobowiązań w ramach Allegro Pay. Obecnie użytkownicy Allegro Pay, korzystający także z pakietu Smart!, mogą rozkładać płatność na trzy raty, w tym także tę odroczoną. Zgodnie z warunkami, jakie zaczną obowiązywać w przypadku zakupów realizowanych do 14 marca 2023 r., posiadacze abonamentu Smart będą mogli podzielić płatność za darmo nie na trzy, tylko na dwie raty. Nie będą też mogli za darmo podzielić na raty płatności wcześniej już odroczonej.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies