Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zgłoście swoją firmę do Mapy polskiego fintechu 2023. Czekamy do końca lutego

Tegoroczna Mapa polskiego fintechu to już szósta edycja projektu zapoczątkowanego przez nas w 2018 r.

Redakcja serwisu cashless.pl oraz fundacja Fintech Poland zapraszają wszystkie fintechy działające na polskim rynku, by zgłosiły się do tegorocznej Mapy polskiego fintechu. Projekt ma na celu promowanie polskiego fintechu. Zależy nam na tym, aby Mapa odwzorowywała w największym stopniu stan rozwoju tego sektora. Najłatwiejszym sposobem zapewnienia sobie miejsca na tegorocznej mapie jest wypełnienie ankiety dostępnej pod poniższym banerem.

Zbierane podczas prac nad Mapą dane będą prezentowane w raporcie towrzyszącym Mapie wyłącznie w formie zagregowanej. Nie będą udostępniane podmiotom trzecim, ani publikowane oddzielnie dla poszczególnych firm (z wyjątkiem informacji powszechnie dostępnych, takich jak adres siedziby firmy czy nazwiska osób zarządzających).

Przeczytajcie także: Polski fintech Zen wprowadza najdroższy plan Titanium

Jak wspomniałem, Mapa polskiego fintechu 2023 to już szósta edycja projektu, który po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w 2018 r. Od razu stała się najważniejszą publikacją dotyczącą branży nowoczesnych technologii finansowych w Polsce. Tegoroczna wersja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. W raporcie towarzyszącym Mapie znajdzie się po raz pierwszy m.in. analiza potencjału jesli chodzi o zagraniczną ekspansję polskich fintechów, czy też ranking podmiotów pod względem zebranego finansowania zewnętrznego.

Przeczytajcie także: Będzie nowy softpos na polskim rynku

Mapę polskiego fintechu 2023 zaprezentujemy w trakcie wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening, które odbędzie się w czerwcu. Wtedy też ogłosimy zdobywców nagród Cashless Fintech 2023 w kilku kategoriach: Insurtech Roku (dla technologicznej spółki działającej w branży ubezpieczeniowej, która w minionych 12 miesiącach odniosła największe sukcesy), Green Finance (dla instytucji dbającej o zrównoważony rozwój), Projekt Fintech (za projekt fintechowy wdrożony przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu, który ma największy potencjał rozwojowy w przyszłości), Fintech Roku (dla fintechu, który w minionych 12 miesiącach odniósł największe sukcesy) oraz Osobowość Fintech (dla osoby mającej największy wpływ na rozwój fintechu w Polsce).

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies