Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kto zostanie najbardziej wpływową kobietą polskiej branży płatniczej 2023? Ogłoszenie wyników rankingu już 9 marca

Tegoroczny ranking to już piąta, jubileuszowa edycja projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2019 r.

Już 9 marca podczas wydarzenia z cyklu Cashless Club redakcja serwisu cashless.pl ogłosi wyniki tegorocznej edycji Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Zaprezentujemy także listę wschodzących gwiazd, czyli kobiet znajdujących się na początkowym etapie kariery w sektorze płatniczym, ale z ogromnym potencjałem wpływania na jego rozwój w przyszłości. To już piąta edycja rankingu, który w tym roku został przygotowany w oparciu o nowe zasady.

Przeczytajcie także: Zgłoście swoją firmę do Mapy polskiego fintechu 2023

Najbardziej wpływową kobietę polskiej branży płatniczej wybiera kapituła licząca obecnie kilkadziesiąt osób. Jej skład z roku na rok się rozrasta, gdyż wchodzi do niego czołowa "20" pań z poprzednich edycji projektu. Z tego względu w tym roku powołaliśmy prezydium kapituły, które pomaga w organizacji prac kapituły oraz w kontakcie z jej członkiniami i członkami.

Prezydium, w skład którego weszły najbardziej wpływowe kobiety oraz wschodzące gwiazdy branży płatniczej z lat poprzednich, przygotowało zasady zgłaszania kandydatek i głosowania w rankingu. Skład kapituły, prezydium, jak i zasady rankingu znajdą się w raporcie, który zaraz po ogłoszeniu wyników zostanie opublikowany w serwisie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Zapraszamy na premierę drugiej edycji raportu Insurtech w Polsce

A w raporcie, oprócz samego rankingu znajdziecie też m.in. sylwetki wpływowych kobiet i wschodzących gwiazd, a także felietony i opinie ekspertów. Partnerami głównymi rankingu, najbliższego Cashless Club oraz raportu zostały firmy Mastercard i Visa. Partnerem merytorycznym została fundacja Polska Bezgotówkowa, a partnerem wspierającym – firma TAG Systems.

Przypomnę, że w poprzednich edycjach projektu tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej zdobywały Joanna Erdman (mBank i fundacja Polska Bezgotówkowa), Joanna Seklecka (eService) i Grażyna Ciurzyńska (fundacja Polska Bezgotówkowa). A tytuł wchodzącej gwiazdy przypadł m.in. Magdalenie Kubisie (Polski Standard Płatniczy), Darii Auguścik (Mastercard) i Joannie Genςkan (Visa).

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies