Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Trwają prace nad Mapą polskiego fintechu 2023. Zgłoście swoją firmę

Na ankiety wypełnione przez podmioty zainteresowane obecnością na Mapie polskiego fintechu 2023 czekamy tylko do końca lutego

Redakcja serwisu cashless.pl oraz fundacja Fintech Poland pracują już nad szóstą edycją Mapy polskiego fintechu. Premiera tegorocznej mapy przewidziana jest na czerwiec tego roku, ale już teraz możecie zapewnić swojej firmie obecność w projekcie. Wystarczy wypełnić ankietę, którą możecie znaleźć pod tym linkiem lub klikając w banner poniżej. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Mapę polskiego fintechu przygotowaliśmy po raz pierwszy w 2018 r. Od początku stała się ona najważniejszą publikacją dotyczącą branży fintech w Polsce. Premierze Mapy towarzyszy raport, w którym pokazujemy faktyczny poziom rozwoju technologii finansowej nad Wisłą. Oba projekty zaprezentujemy podczas wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening, które jak zwykle odbędzie się w czerwcu.

Przeczytajcie także: Co siódma płatność kartą w terminalach odbywa się przy pomocy urządzeń mobilnych

Mapa polskiego fintechu 2023 powstaje przy współpracy z fundacją Fintech Poland. Organizacja ta pomaga nam m.in. przy przygotowaniu ankiety czy tworzeniu samej Mapy. Warto przy tym dodać, że dane zbierane przez nas na potrzeby Mapy i towarzyszącego jej raportu nie będą przekazywane stronie trzeciej i posłużą jedynie do przygotowania zbiorczej analizy. Nie będą więc publikowane oddzielnie, dla każdego fintechu.

Przeczytajcie także: Premiera Rankingu najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej już 9 marca

W trakcie Cashless Fintech Evening przyznamy też nagrody Cashless Fintech w kilku kategoriach: Insurtech Roku (dla technologicznej spółki działającej w branży ubezpieczeniowej, która w minionych 12 miesiącach odniosła największe sukcesy), Green Finance (dla instytucji dbającej o zrównoważony rozwój), Projekt Fintech (za projekt fintechowy wdrożony przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu, który ma największy potencjał rozwojowy w przyszłości), Fintech Roku (dla fintechu, który w minionych 12 miesiącach odniósł największe sukcesy) oraz Osobowość Fintech (dla osoby mającej największy wpływ na rozwój fintechu w Polsce).

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies