Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING zaprasza na stronę Firmove.pl. To serwis dla przedsiębiorców – obecnych i przyszłych

Platforma składa się na razie z dwóch części: przewodników oraz aktualności

ING zaprasza internautów do odwiedzania nowej platformy: firmove.pl. Bank wyjaśnia, że celem serwisu jest wspieranie przedsiębiorców, ale też osób, które dopiero myślą o założeniu biznesu. Korzystanie ze strony jest bezpłatne, a dostęp do niej mają nie tylko klienci Śląskiego.

Przeczytajcie także: To nie jest kraj dla aplikacji ubezpieczeniowych

Firmove.pl składa się obecnie z dwóch modułów. Pierwszym są aktualności, gdzie można znaleźć informacje z zakresu m.in. finansów, marketingu czy prawa. Użytkownik może tam trafić na teksty na temat zabezpieczenia pożyczek i kredytów, zmianach w prawie holdingowym, nowelizacji Kodeksu pracy czy nowych obowiązków, o których muszą wiedzieć przedsiębiorcy.

Drugi moduł to przewodniki. Są one przedstawiane jako zbiory artykułów i materiałów multimedialnych, które mają oddawać specyfikę konkretnych procesów biznesowych. Czytelnik dowie się z nich np., jak przejść od pomysłu do biznesu, na jakie formy finansowania może liczyć, jak zorganizować księgowość czy promocję firmy online.

Przeczytajcie także: ING przejmie fintech Paymento Financial

ING przedstawia wspierany przez siebie serwis jako zestaw treści, które mogą się okazać przydatne na różnych etapach prowadzenia biznesu. Ponoć jest to odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez samych klientów. Przy okazji warto wspomnieć, że jest to kolejna inicjatywa ING, mająca na celu przyciągnięcie do banku klientów firmowych. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać np. o promocji, w ramach której nowi klienci mogą zyskać 5 proc. moneybacku za wydatki firmową kartą.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies