Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Millennium będą mogli bezpłatnie deponować gotówkę we wpłatomatach Euronetu

Millennium udostępni nową funkcję użytkownikom swoich kart pod koniec stycznia

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, będący jednocześnie klientem Millennium, bank zamierza udostępnić użytkownikom swoich kart nową usługę. Mowa o bezpłatnych wpłatach gotówki w urządzeniach należących do sieci Euronet. Informację tę potwierdziło biuro prasowe Millennium. Z nowej usługi klienci będą mogli korzystać od 30 stycznia bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Nowe wdrożenia Blika w bankach

Jak wynika z regulaminu nowej usługi, wpłaty gotówki kartami kredytowymi Millennium we wpłatomatach Euronetu nie będą obciążane prowizją niezależnie od deponowanej kwoty. Jeśli zaś wpłata realizowana będzie kartą debetową, należy się liczyć z kosztem w wysokości 0,4 proc. Z tym że prowizja nie będzie pobierana, jeśli wpłacona daną kartą kwota nie przekroczy 10 tys. zł miesięcznie.

Bank Millennium będzie dziewiątym bankiem, którego klienci mogą korzystać z wpłatomatów Euronetu na preferencyjnych warunkach. Pozostałe instytucje to: Alior, Citi, Pocztowy, mBank, Plus, Velo, Nest i BNP Paribas.

Przeczytajcie także: Klienci Millennium mogą korzystać z systemu mojeID

Co ciekawe klienci innych banków również mogą korzystać z urządzeń Euronetu, z tym że wcześniej muszą zarejestrować się w systemie Euronetu, a usługa jest dla nich droższa. Kosztuje 0,4 proc. od każdej wpłaconej kwoty, a do tego środki na rachunku pojawiają się dopiero następnego dnia. Jeśli mają być zaksięgowane ekspresowo, trzeba dodatkowo dopłacić 5 zł. Wpłaty kartami banków współpracujących z Euronetem księgowane są w ciągu 30 minut.

Dla porządku trzeba dodać, że druga największa na polskim rynku niezależna sieć wpłatomatów, czyli Planet Cash, również współpracuje z bankami przy oferowaniu wpłat. W tym wypadku z preferencyjnych warunków korzystać mogą posiadacze kart: ING, mBanku, BNP Paribas, Velo, BPS, Aliora, Pocztowego, a także użytkownicy Blika. W marcu na liście banków współpracujących z Planet Cash mają pojawić się dwa kolejne banki.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies