Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
VeloBank pomoże opłacić rachunki za gaz. Zaoferuje darmowy kredyt wyrównujący obciążenie w ciągu roku

VeloKomfort to przykład produktu rozwijanego z partnerami banku (w tym przypadku PGNiG) – docelowo w ofercie ma być ich więcej

VeloBank poinformował o zawarciu umowy ze spółką PGNiG Obrót Detaliczny. Efektem jest uruchomienie usługi VeloKomfort, czyli darmowego kredytu, z pomocą którego można wyrównać opłaty za gaz do stałego poziomu. Dzięki temu zimowe rachunki będą w mniejszym stopniu obciążać domowy budżet. Przyznanie finansowania jest uzależnione m.in. od weryfikacji zdolności kredytowej klienta

Przeczytajcie także: Mniejsza wartość inwestycji w europejski insurtech w 2022 roku

VeloKomfort umożliwia rozłożenie płatności za gaz równomiernie na cały rok. Z konta osoby korzystającej z tej opcji bank co miesiąc pobierze (automatycznie) ustaloną stałą kwotę. Wysokość kredytu oraz stałej miesięcznej spłaty bank ustali m.in. na podstawie faktur za gaz z ostatnich 12 miesięcy. Na koniec trwania umowy kredytowej bank porówna wysokość zapłaconych faktur z pobranymi w tym czasie spłatami, by stwierdzić, czy pojawiła się różnica w postaci nadpłaty lub niedopłaty. Ewentualna różnica może być uwzględniona w umowie na kolejny rok, ale to będzie zależało m.in. od dostępności i warunków kredytu.

Z nowej usługi mogą skorzystać osoby fizyczne, będące klientem PGNiG Obrót Detaliczny od co najmniej roku oraz posiadające rachunek osobisty w VeloBanku. Rozwiązanie jest dostępne w bankowości internetowej i mobilnej, a całkowita kwota darmowego kredytu VeloKomfort wynosi maksymalnie 6,5 tys. zł. Klient musi wyrazić zgody na przetwarzanie danych, nie może mieć zaległości w płatnościach za gaz i powinien posiadać wyłącznie jedną umowę na dostawę tego paliwa z PGNiG Obrót Detaliczny.

Przeczytajcie także: Na polskim rynku startuje nowa platforma inwestycyjna

Stojący na czele VeloBanku Adam Marciniak zadeklarował, że portfolio produktowe tej instytucji ma się rozwijać właśnie przy udziale partnerów biznesowych, dzięki którym klienci zyskają unikatowe korzyści. W przyszłości należy się zatem spodziewać podobnych produktów w ofercie banku powstałego w wyniku tzw. przymusowej restrukturyzacji Getinu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies