Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Czekamy na Wasze głosy w plebiscycie Cashless Pay. Plastik SGB siódmym kandydatem do tytułu Najciekawsza karta roku

Głosowanie w plebiscycie Cashless Pay 2022 trwa tylko do jutra, do godz. 14

Przedpłacona karta SGB została wprowadzona na rynek pod koniec ubiegłego roku. Produkt powstał z myślą o dzieciach w wieku siedmiu i więcej lat. O wydanie karty wystąpić może rodzic lub opiekun prawny. Charakterystyczną cechą nowego plastiku są też grafiki, które przygotowano przy udziale pracowników banków należących do zrzeszenia SGB. Na kartach mogą się znaleźć m.in. wizerunki wilka, kozy czy arbuza. Grafiki te mogą też trafić na karty debetowe Visy i Mastercarda, z których korzystają nieco starsi (powyżej 13 roku życia) klienci SGB.

Przeczytajcie także: SGB wprowadza kartę dla dzieci

Co ciekawe wraz z wprowadzeniem do oferty karty dla najmłodszych SGB rozpoczął też działania edukacyjne, których odbiorcami mają być dzieci. W bankach pojawiły się m.in. broszury wyjaśniające, co oznaczają informacje na karcie i pokazujące jak bezpiecznie korzystać z plastików w bankomatach czy kupować nimi przez internet.

Karta dla dzieci od SGB to jedna z ośmiu kandydatek do tytułu Najciekawsza karta płatnicza roku w plebiscycie Cashless Pay 2022. O tytuł ten konkuruje z pierwszą w historii banku BPS kartą pionową, ING Kartą dla graczy, mBank Pol’and’Rock, Pekao Unique, Provi Smart, Revolut karta chromatyczna i VW Bank Porsche Taycan.

Najciekawsza karta płatnicza roku to jedna z dwóch kategorii w tegorocznym plebiscycie Cashless Pay. Druga to Najciekawszy projekt płatniczy. Do tego tytułu kandydują: biometria behawioralna w kartach mBanku, eTerminal ING, PayEye 2.0, płatności Blik na kasie fiskalnej Paytel, Blik Płacę później, PKO Płacę później, Rebell Pay oraz Visa Mobile.

Przeczytajcie także: BNP Paribas udostępni Blika mikroprzedsiębiorcom

W plebiscycie Cashless Pay 2022 zagłosować mogą wszyscy czytelnicy cashless.pl, wystarczy skorzystać z internetowej ankiety dostępnej tutaj lub pod poniższym banerem. Na osoby, które zdecydują się uzasadnić swój wybór, czekają atrakcyjne nagrody, w tym opaski płatnicze. Na Wasze głosy czekamy do jutra, do godz. 14. Dołączcie do kilku tysięcy czytelników cashless.pl, którzy zagłosowali już w naszym plebiscycie.

W poprzednich edycjach Cashless Pay zwycięzcami zostali: Blik zbliżeniowy i biometryczna karta Banku Pocztowego oraz ZEN. Wyniki tegorocznego głosowania podamy podczas najbliższego Cashless Breakfast, który odbędzie się 31 stycznia. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także Panoramę polskich płatności 2022, która zawiera informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej.

Zarówno wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022, jak i Panorama polskich płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać na stronie cashless.pl. Partnerami wspierającymi cały projekt Cashless Pay 2022 zostali: operator serwisu Przelewy24 oraz fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies