Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao daje 200 zł za założenie rachunku. Bank zachęca też do otwierania kont oszczędnościowych

Nowa promocja trwa do 15 marca, a udział w niej mogą wziąć osoby, które nie miały rachunku w tym banku w ciągu ostatnich dwóch lat

Bank Pekao poinformował o promocji, w której można zdobyć 200 zł. Aby otrzymać pieniądze, należy otworzyć z Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i spełnić kilka dodatkowych warunków. Akcja trwa do 15 marca br.

Przeczytajcie także: Aplikacja PKO BP z nową funkcją

Za samo otwarcie rachunku instytucja obiecuje 50 zł. Reszta bonusu podzielona jest na trzy transze. Pierwszą część klient otrzyma, jeśli w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu przystąpienia do promocji wykona minimum pięć transakcji bezgotówkowych oraz zaloguje się przynajmniej raz w aplikacji PeoPay. Kolejne 50 zł można otrzymać za spełnienie tych warunków w drugim i trzecim miesiącu po założeniu konta.

Bank zastrzega, że każdy miesiąc liczony jest oddzielnie – niespełnienie wspomnianych warunków w którymś z nich skutkuje proporcjonalnym zmniejszeniem wysokości nagrody. W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z polskim obywatelstwem, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały rachunku w Pekao. Więcej warunków akcji znaleźć można w jej regulaminie.

Przeczytajcie także: Polskie Picodi nawiązało współpracę z Binance

Jednocześnie bank zachęca do otwierania kont oszczędnościowych – w ramach promocji oprocentowanie w nich wynosi 8 proc. w skali roku przez sześć miesięcy. Także i ta inicjatywa trwa do 15 marca, a mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies