Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polskie Picodi nawiązało współpracę z Binance. Klienci mogą liczyć na moneyback w kryptowalutach

Picodi działa na rynku od 2010 roku i oferuje usługę moneyback oraz kody rabatowe na zakupy online

Operator platformy Picodi poinformował o nawiązaniu współpracy z Binance – największą na świecie giełdą kryptowalut. Dzięki temu klienci wybranych sklepów internetowych mogą liczyć na zwrot części wydanych środków – otrzymują je w popularnych cyfrowych walutach.

Przeczytajcie także: Zbigniew Jagiełło w radzie nadzorczej wielkiego banku

Picodi to platforma oferująca kody rabatowe do sklepów internetowych oraz usługę moneyback (sama firma określa ją mianem cashbacku). Rozwijająca ją firma powstała w 2010 roku w Krakowie, ale w 2021 roku ponad 51 proc. udziałów w przedsiębiorstwie nabyła za ok. 80 mln zł brazylijska firma Méliuz.

Platforma oferuje swoje usługi na 44 rynkach na kilku kontynentach. Jej operator zapewnia, że zwrot środków dotyczy zakupów w 5 tys. sklepów, z czego blisko 1 tys. działa na rynku polskim (są wśród nich duże marki). Nowi użytkownicy narzędzia mogą liczyć na maksymalnie 15 proc. zwrotu, w przypadku klientów powracających średnio jest to 5 proc. Środki są gromadzone na koncie Picodi, skąd można je przesłać na swój rachunek bankowy.

Przeczytajcie także: Aplikacja PKO BP z nową funkcją

Współpraca z Binance sprawia, że zwrot części wydanych pieniędzy może się odbywać w kryptowalutach, m.in. w bitcoinie czy USDT, czyli stablecoinie powiązanym z wartością dolara amerykańskiego. Odbieranie i dalsze wysyłanie tych środków umożliwia narzędzie Binance Pay. Strony informują, że obecnie moneyback w takiej formie jest dostępny dla sklepów i serwisów Aliexpress, Adidas, Nike, Booking.com, NordVPN, Samsung czy The North Face.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies