Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja eFines dostępna dla pośredników. Agenci mogą w niej składać wnioski w imieniu swoich klientów

Apka trafiła na rynek na początku tego roku, ale wówczas mogli z niej korzystać tylko pożyczkobiorcy

Spółka Fines, działająca jako broker finansowy, poinformowała o nowości, jaka pojawiła się w jej aplikacji. Narzędzie eFines, które udostępniono na początku 2022 roku, do tej pory służyło bezpośrednio klientom do składania wniosków o pożyczkę. Teraz mogą to robić także agenci kooperujący z tą firmą.

Przeczytajcie także: Otomoto wprowadza usługę Otomoto Pay

Fines przedstawia się jako podmiot upraszczający pożyczanie pieniędzy. Firma prezentuje oferty instytucji finansowych i umożliwia załatwienie formalności w pełni online. Klient uzupełnia dane w formularzu i wysyła wniosek, a jeśli decyzja o przyznaniu środków będzie pozytywna, podpisuje umowę w formie elektronicznej. Pieniądze mogą być wypłacane przelewem na konto.

Operator apki wyjaśnia, że za sprawą wprowadzonej nowości ekspert kredytowy może w aplikacji wnioskować w imieniu swoich klientów i sprawdzać, na jakim etapie weryfikacji są konkretne wnioski. Agent nie musi każdorazowo wpisywać danych klienta – są one automatycznie pobierane z systemu, a do pośrednika należy ich weryfikacja oraz ewentualnie edycja. Po otrzymaniu powiadomienia o przyznanych środkach to klient musi potwierdzić chęć otrzymania pożyczki.

Przeczytajcie także: Nest uruchomił proces zakładania konta na selfie

Firma zaznacza, że obecnie aplikacja jest dostępna dla pośredników finansowych współpracujących z Fines, ale możliwe jest szersze otwarcie się na rynek. Prezes spółki, Piotr Przedlacki, przekonuje, że to dobre rozwiązanie nie tylko do sprzedaży pożyczek konsumenckich, ale też kredytów samochodowych, ratalnych czy ubezpieczeń.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies