Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao wprowadził nowości w PeoPay. Korzystanie z aplikacji ma być łatwiejsze

Bank wzbogacił apkę o kolejne opcje personalizacji. Przydadzą się np. użytkownikom programu lojalnościowego Mastercarda

Pekao poinformował o wprowadzeniu nowości w aplikacji PeoPay – tym razem instytucja skupiła się na poprawianiu użyteczności interfejsu. W apce pojawiły się nowe widżety dla programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz produktów inwestycyjnych.

Przeczytajcie także: Drewniana karta płatnicza zadebiutuje w USA

Instytucja wyjaśnia, że aby korzystać z nowych możliwości aplikacji, wystarczy dodać widżet do pulpitu PeoPay (widżet to element interfejsu użytkownika, np. pole, przycisk czy suwak). Ta zmiana pozwoli klientowi obserwować procentową strukturę portfela inwestycyjnego, sprawdzić informacje o rachunku maklerskim i obligacyjnym oraz o produktach funduszowych, które wskazano podczas konfiguracji widżetu.

W przypadku programu Bezcenne Chwile, użytkownik może dodać widżet, dzięki któremu będzie obserwował postęp w zbieraniu punktów do swojej nagrody.

Bank zwrócił też uwagę na inne modyfikacje. Funkcje z kategorii "płatności" znalazły się w jednym miejscu, dzięki czemu najpopularniejsze operacje można wykonać szybciej. Zmiany wprowadzono także w dolnym menu PeoPay. Zakładkę "więcej" zastąpił przycisk "profil", dający dostęp do szeregu funkcji prosto z menu nawigacyjnego. Użytkownik może m.in. sprawdzić e-dokumenty czy rachunki dzieci, zmienić ustawienia bankowości elektronicznej, zaktualizować dane, a także skontaktować się z bankiem.

Przeczytajcie także: Czarny piątek rekordowy dla Blika

Nowości czekają też na klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Udostępniono im w serwisie Pekao24 dla firm, aplikacji PeoPay oraz przez infolinię banku możliwość składania wniosków o 21 nowych zaświadczeń. Są to m.in. opinia bankowa, zaświadczenia do rachunków, do kredytów i pożyczek czy te o transakcjach na rachunkach.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies