Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao wprowadził nowości w PeoPay. Korzystanie z aplikacji ma być łatwiejsze

Bank wzbogacił apkę o kolejne opcje personalizacji. Przydadzą się np. użytkownikom programu lojalnościowego Mastercarda

Pekao poinformował o wprowadzeniu nowości w aplikacji PeoPay – tym razem instytucja skupiła się na poprawianiu użyteczności interfejsu. W apce pojawiły się nowe widżety dla programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz produktów inwestycyjnych.

Przeczytajcie także: Drewniana karta płatnicza zadebiutuje w USA

Instytucja wyjaśnia, że aby korzystać z nowych możliwości aplikacji, wystarczy dodać widżet do pulpitu PeoPay (widżet to element interfejsu użytkownika, np. pole, przycisk czy suwak). Ta zmiana pozwoli klientowi obserwować procentową strukturę portfela inwestycyjnego, sprawdzić informacje o rachunku maklerskim i obligacyjnym oraz o produktach funduszowych, które wskazano podczas konfiguracji widżetu.

W przypadku programu Bezcenne Chwile, użytkownik może dodać widżet, dzięki któremu będzie obserwował postęp w zbieraniu punktów do swojej nagrody.

Bank zwrócił też uwagę na inne modyfikacje. Funkcje z kategorii "płatności" znalazły się w jednym miejscu, dzięki czemu najpopularniejsze operacje można wykonać szybciej. Zmiany wprowadzono także w dolnym menu PeoPay. Zakładkę "więcej" zastąpił przycisk "profil", dający dostęp do szeregu funkcji prosto z menu nawigacyjnego. Użytkownik może m.in. sprawdzić e-dokumenty czy rachunki dzieci, zmienić ustawienia bankowości elektronicznej, zaktualizować dane, a także skontaktować się z bankiem.

Przeczytajcie także: Czarny piątek rekordowy dla Blika

Nowości czekają też na klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Udostępniono im w serwisie Pekao24 dla firm, aplikacji PeoPay oraz przez infolinię banku możliwość składania wniosków o 21 nowych zaświadczeń. Są to m.in. opinia bankowa, zaświadczenia do rachunków, do kredytów i pożyczek czy te o transakcjach na rachunkach.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies