Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Payment Meeting już w następny poniedziałek. Mamy zaproszenia dla czytelników cashless.pl 

Payment Meeting to spotkania ekspertów, w trakcie których można uzyskać solidną porcję wiedzy o nowościach w płatnościach, o branżowych planach, ale także zmianach legislacyjnych

Zbliża się kolejna edycja Payment Meeting. Już 28 listopada 2022 r. odbędzie się spotkanie ekspertów branży płatniczej, tym razem w wersji online. Zaproszeni goście będą mówili między innymi o faktycznym stanie wdrożeń, wyzwaniach pojawiających się na rynku płatniczym, a także o rozwiązaniach opartych na otwartej bankowości.

Przeczytajcie także: Diebold i NCR mają nową konkurencję w Polsce

Jaka będzie przyszłość płatności i na czym trzeba się skoncentrować? O wykorzystaniu sztucznej inteligencji do zarządzania najsłabszymi ogniwami systemów opowie Maciej Orzechowski, AIA Concept. O ekosystemie Fintech Poland Paweł Widawski, prezes Fundacji. Podczas wydarzenia nie zabraknie też wątków związanych ze zgodnością: kwestie związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w kontekście walut cyfrowych przedstawi Michał Nowakowski, prezes PONIP. Wyzwania AML w zakresie ustalania beneficjentów rzeczywistych, a także komunikaty GIIF i KNF oraz konkretne przypadki zaprezentują specjaliści z Departamentu Informacji Finansowej Ministerstwa Finansów. O perspektywie biometrii behawioralnej opowie natomiast Krzysztof Korus z kancelarii DLK.

Przeczytajcie także: Nowa bankowość mobilna Credit Agricole

Podczas wydarzenia pojawią się także wątki praktyczne. Rosnące znaczenie trwałego nośnika to temat wystąpienia Piotra Tomasika z KIR. Kompleksowe wdrożenie prezentacji rachunków w bankowości pokażą przedstawiciele BillTech. Przyszłość płatności PSD II zaprezentują przedstawiciele ING Banku Śląskiego, a najnowsze dane o doświadczeniach płatniczych konsumentów przekaże Maciej Maciejewski z Visa.

O przyszłości rynku, w tym po pandemii oraz podczas kryzysu, ale także o tym, jak wykorzystać zmiany rynkowe, rozmawiać będą Ewa Łuniewska, wiceprezeska ING Banku Śląskiego, Dariusz Mazurkiewicz, prezes Blika, oraz Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na stronie www.paymentmeeting.pl.

Redakcja cashless.pl objęła to wydarzenie patronatem medialnym. Dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali dwa bezpłatne zaproszenia. Aby je otrzymać, trzeba napisać na adres kontakt@cahshless.pl. Przyznamy je dwóm pierwszym osobom.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies