Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Beesafe stawia na ubezpieczenia wbudowane. Insurtech przystąpił do Open & Embedded Insurance Observatory

Insurtech zamierza rozwijać partnerstwa z podmiotami, które będą oferowały polisy Beesafe klientom jako dodatek do swoich produktów i usług

Insurtech Beesafe pochwalił się przystąpieniem do globalnego stowarzyszenia Open & Embedded Insurance Observatory. Organizacja zajmuje się badaniami i doradztwem w zakresie embedded insurance, czyli ubezpieczeń wbudowanych. Dzięki temu polski insurtech zyskał dostęp do bazy wiedzy, zawierającej modele operacyjne, studia przypadków, dane dotyczące wdrożeń i wyzwań rynkowych.

Przeczytajcie także: NNW szkolne dostępne na beesafe.pl

Tym samym Beesafe potwierdza swoje zaangażowanie w rozwój sprzedaży w modelu embedded insurance. Oferowanie ubezpieczeń wbudowanych ma wręcz być priorytetowym celem długookresowym dla marki. O tym, że Beesafe planuje nawiązywać partnerstwa dystrybucyjne z podmiotami z różnych branż, mogliście w serwisie cashless.pl przeczytać już w czerwcu tego roku w wywiadzie z prezesem insurtechu Rafałem Mosionkiem.

Przeczytajcie także: Beesafe ubezpieczy nieruchomości

Embedded insurance to osadzenie kontekstowo pasujących produktów ubezpieczeniowych w ofercie podmiotu, którego główna działalność nie jest związana z dostarczaniem usług ubezpieczeniowych. Klient może dzięki temu w jednym procesie kupić i ubezpieczyć m.in. sprzęt elektroniczny, AGD czy okulary, ale też np. zabezpieczyć się na wypadek rezygnacji z wydarzenia kulturalnego przy zakupie biletu. Rozwojowi tego typu produktów sprzyja wzrost popularności różnych platform sprzedażowych i usługowych, a także coraz lepsze przygotowanie technologiczne ubezpieczycieli do integracji z tego typu podmiotami.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies