Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Startuje Tydzień Płatności Bezgotówkowych. W konkursie Polski Bezgotówkowej do zdobycia m.in. vouchery, hulajnogi elektryczne i słuchawki

Uczestnicy konkursu muszą się wykazać kreatywnością, odpowiadając na pytanie konkursowe

Fundacja Polska Bezgotówkowa uruchomiła konkurs, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odbywa się on w ramach rozpoczętego dzisiaj Tygodnia Płatności Bezgotówkowych. Na zgłoszenia organizator czeka do 30 października.

Przeczytajcie także: Aktualizacja aplikacji mObywatel

Aby wziąć udział w zabawie, należy na jej stronie internetowej wybrać kategorię. Tych jest siedem, a każda dotyczy innych zakupów: bezgotówkowi lokalnie (zakupy w lokalnych sklepach), bezgotówkowi w trasie (płatność za transport), bezgotówkowi na odległość (płatności za usługi z dowozem), bezgotówkowi technologiczni (płatności przy użyciu smartfonów, zegarków, opasek), bezgotówkowi kulturalnie (zakup biletów do kina, teatru czy muzeum, ale też zapłata w restauracji), bezgotówkowi subskrybenci (subskrypcje prasy, książek, muzyki, gier) oraz bezgotówkowi dobroczynni (dotacje na rzecz organizacji charytatywnych).

Przeczytajcie także: Adyen poszerzył ofertę o usługi Capital i Accounts

Organizator wyjaśnia, że w konkursie można wziąć udział dowolną liczbę razy w każdej z siedmiu kategorii. Jednak w przypadku wygranej otrzymuje się nagrodę tylko w jednej z nich. W kolejnym kroku uczestnik odpowiada na pytanie konkursowe, np. "Jak płatności bezgotówkowe w kategorii Bezgotówkowi mobilni ułatwiły Ci życie?". Należy to zrobić kreatywnie, mieszcząc się w limicie znaków. Potem pozostaje uzupełnić formularz zgłoszeniowy i go wysłać.

Z kategoriami powiązane są nagrody, wśród których wymienić można hulajnogi elektryczne, słuchawki bezprzewodowe, vouchery czy bilety na koncert. Szczegółowe informacje o konkursie oraz jego regulamin znajdziecie pod tym adresem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies