Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Startuje Tydzień Płatności Bezgotówkowych. W konkursie Polski Bezgotówkowej do zdobycia m.in. vouchery, hulajnogi elektryczne i słuchawki

Uczestnicy konkursu muszą się wykazać kreatywnością, odpowiadając na pytanie konkursowe

Fundacja Polska Bezgotówkowa uruchomiła konkurs, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odbywa się on w ramach rozpoczętego dzisiaj Tygodnia Płatności Bezgotówkowych. Na zgłoszenia organizator czeka do 30 października.

Przeczytajcie także: Aktualizacja aplikacji mObywatel

Aby wziąć udział w zabawie, należy na jej stronie internetowej wybrać kategorię. Tych jest siedem, a każda dotyczy innych zakupów: bezgotówkowi lokalnie (zakupy w lokalnych sklepach), bezgotówkowi w trasie (płatność za transport), bezgotówkowi na odległość (płatności za usługi z dowozem), bezgotówkowi technologiczni (płatności przy użyciu smartfonów, zegarków, opasek), bezgotówkowi kulturalnie (zakup biletów do kina, teatru czy muzeum, ale też zapłata w restauracji), bezgotówkowi subskrybenci (subskrypcje prasy, książek, muzyki, gier) oraz bezgotówkowi dobroczynni (dotacje na rzecz organizacji charytatywnych).

Przeczytajcie także: Adyen poszerzył ofertę o usługi Capital i Accounts

Organizator wyjaśnia, że w konkursie można wziąć udział dowolną liczbę razy w każdej z siedmiu kategorii. Jednak w przypadku wygranej otrzymuje się nagrodę tylko w jednej z nich. W kolejnym kroku uczestnik odpowiada na pytanie konkursowe, np. "Jak płatności bezgotówkowe w kategorii Bezgotówkowi mobilni ułatwiły Ci życie?". Należy to zrobić kreatywnie, mieszcząc się w limicie znaków. Potem pozostaje uzupełnić formularz zgłoszeniowy i go wysłać.

Z kategoriami powiązane są nagrody, wśród których wymienić można hulajnogi elektryczne, słuchawki bezprzewodowe, vouchery czy bilety na koncert. Szczegółowe informacje o konkursie oraz jego regulamin znajdziecie pod tym adresem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies