Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wprowadził nowe konto Pro. To darmowy rachunek dla freelancerów

Fintechowy bank proponuje 1 proc. moneybacku i przyjmowanie płatności za pomocą kodów QR

Revolut poinformował o dodaniu do swojej oferty konta Revolut Pro. Nowa usługa przeznaczona jest dla samozatrudnionych, freelancerów, programistów, osób prowadzących działalność gospodarczą itp. Ma być pośrednim rozwiązaniem między rachunkiem osobistym a firmowym. Właściciel konta otrzymuje w pakiecie wielowalutowe płatności kartą (fizyczną lub wirtualną), Google Pay i Apple Pay oraz tradycyjne przelewy bankowe. Może też przyjmować płatności na trzy sposoby: generując kod QR, wysyłając link lub wystawiając w aplikacji fakturę.

Przeczytajcie także: Planet Pay rozpocznie wydawanie kart

Darmowe konto można otworzyć w aplikacji Revoluta i łączyć je z dowolnym planem taryfowym Standard, Plus, Premium i Metal. Płacąc wydawaną do rachunku kartą, właściciel otrzymuje dodatkowo 1 proc. moneybacku. Co ciekawe, brytyjski fintechowy bank nie wprowadził tu limitów kwotowych. Gdy na przykład klienci korzystający z planu Metal mają prawo do 0,1 proc. zwrotu wydatków, ale nie więcej niż 49,99 zł w miesiącu, właściciele kont Pro mogą uzyskać dużo więcej.

Przeczytajcie także: Revolut skutecznie zaatakowany

Revolut nadal oferuje rachunki dla biznesu. Dlaczego zatem udostępnił konto Pro? – By zarządzić tą częścią swoich finansów (przychodami z prac dodatkowych – red.), freelancerzy, przedstawiciele zawodów kreatywnych, osoby prowadzące drobny handel musiały do tej pory wybierać między kontem indywidualnym i pełnym kontem firmowym. Żadna z tych opcji nie jest optymalna. Revolut Pro to odpowiedź na rosnącą potrzebę niezależnych profesjonalistów, by efektywnie kontrolować finanse, przychody, wydatki i płatności za wykonaną pracę – tłumaczy Jan Mier, który nadzorował przygotowanie nowego produktu. Dodaje, że gdy potrzeby i skala biznesu wzrosną, można zrobić upgrade konta Pro do jednego z kont Revolut Business, które zawierają dodatkowe funkcje w tym zbiorcze i masowe płatności, zarządzanie wydatkami zespołu i umożliwiają integrację poprzez API oraz dostęp do aplikacji księgowych.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies