Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W aplikacji mPay pojawiły się usługi inwestycyjne. Chyba jednak nie tak to miało wyglądać

Operator aplikacji mPay wprowadził do niej linki, za pośrednictwem których można założyć konta inwestycyjne w firmach Finax lub WealthSeed

W marketach App Store oraz Google Play znajdziecie aktualizację aplikacji mobilnej mPay. Zawiera ona kilka nowości, a jedną z nich są inwestycje. Aby odnaleźć odpowiednią funkcję po zaktualizowaniu apki i zalogowaniu do niej, należy wybrać zakładkę Moje finanse a później kafel Inwestycje. Po kliknięciu w niego apka wyświetli dwa bannery: Finax oraz WealthSeed.

Przeczytajcie także: mPay podpisał umowy z firmami inwestycyjnymi

To że usługi akurat tych dwóch firm pojawiły się w aplikacji mPay, nie jest zaskoczeniem, bo już kilka tygodni temu spółka informowała o podpisaniu z nimi umów o współpracy. Natomiast dla części klientów, spodziewających się po tej współpracy fajerwerków, zaskoczeniem może być finalny efekt porozumienia. Po kliknięciu w banner jednej z dwóch wymienionych wyżej firm, użytkownik jest po prostu przenoszony na ich strony, gdzie może założyć konto i zacząć z nimi inwestować.

Przeczytajcie także: mPay nawiązał współpracę z Vivusem

Zakładam, że twórcy mPay nie tak wyobrażali sobie usługi inwestycyjne w swojej aplikacji, gdy taki pomysł zaświtał im jakiś czas temu. Przypomnę, że spółka była zainteresowana przejęciem Domu Maklerskiego BPS. Mając licencję maklerską mogłaby samodzielnie oferować inwestycje w akcje, obligacje czy inne papiery wartościowe. Ostatecznie jednak do akwizycji nie doszło. BPS wycofał się z transakcji po tym jak Komisja Nadzoru Finansowego nie chciała się na nią zgodzić.

Natomiast wśród innych nowości, która pojawiły się właśnie w aplikacji mPay, są szkolne ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies