Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Payback wprowadza w Polsce Payback Pay. Nowa usługa działa w połączeniu z Apple Pay i Google Pay

Nowa usługa ma pomóc zwiększać liczbę użytkowników aplikacji Payback, których w lipcu było okolo miliona

Uczestnicy programu Payback mogą liczyć na nowości w aplikacji. Jedną z nich jest Payback Pay, pozwalający płacić w partnerskich sklepach oraz punktach usługowych (stacjonarnych) i jednocześnie zbierać punkty. Z rozwiązania mogą korzystać użytkownicy najnowszej wersji apki Payback instalowanej na urządzeniach z Androidem i iOS. Jednocześnie muszą oni korzystać z Google Pay lub Apple Pay oraz posiadać kartę debetową lub kredytową dodaną do Portfela Google lub Apple Wallet.

Przeczytajcie także: Hakerzy uzyskali dostęp do 140 tys. terminali płatniczych

W aplikacji pojawił się także kalkulator punktów, który pozwala sprawdzić w prosty sposób, ile punktów klient zdobędzie za dane zakupy (wystarczy wpisać ich wartość i wybrać sklep). Narzędzie pomoże też oszacować, o ile więcej punktów zyska klient, jeśli przed zakupami aktywuje kupon przypisany do danego sklepu. Kalkulator jest dostępny dla wszystkich użytkowników aplikacji Payback, bez względu na rodzaj urządzenia czy system operacyjny.

Przeczytajcie także: Fintech Carsmile tworzy brokera kredytów samochodowych online

Payback to największy program bonusowy w Polsce. W gronie jego partnerów można znaleźć sieci supermarketów i kin, stacje benzynowe czy popularne platformy e-commerce. Uczestnicy programu mogą zbierać punkty przy pomocy plastikowych kart i aplikacji. Firma chwali się, że pod względem aktywności klientów lipiec był miesiącem rekordowym: z apki skorzystało ponad milion osób. To o prawie 25 proc. więcej niż w poprzednich miesiącach. Uczestnicy programu zebrane punkty mogą wykorzystać podczas płatności za zakupy, wymienić na nagrody albo przekazać na cele charytatywne.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies