Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pocztowy zachęca do udziału w promocji "Bezcenne 20 tysięcy punktów". Do zdobycia m.in. vouchery na paliwo

Bank zorganizował akcję w ramach programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile

Bank Pocztowy przygotował dla swoich klientów promocję "Bezcenne 20 tysięcy punktów" w ramach programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. W akcji mogą wziąć udział zarówno obecni, jak i nowi klienci tej instytucji. Promocja potrwa do 15 września lub do wyczerpania puli nagród. Na bonusowe punkty może liczyć 875 uczestników, którzy spełnią warunki jako pierwsi.

Przeczytajcie także: Pekao opóźnia wdrożenie płatności odroczonych

Aby otrzymać wspomniane 20 tys. punktów, należy w czasie trwania promocji zapisać swoją kartę do programu Mastercard Bezcenne Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł. W promocji udział biorą karty kredytowe oraz debetowe dla klientów indywidualnych (z wyłączeniem kart Caritas), a także karty firmowe. Co ważne, jeden klient może otrzymać w ramach promocji tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby kart zarejestrowanych w programie.

Przeczytajcie także: InPost uruchomił 4 tys. paczkomatów w Wielkiej Brytanii

Bonusowe punkty zostaną przyznane uczestnikowi do 30 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji. Z regulaminu akcji można się dowiedzieć, że będą one ważne przez sześć miesięcy od chwili zasilenia rachunku programu. Po upływie tego terminu niewykorzystane punkty bezpowrotnie wygasają. To klient decyduje, na co przeznaczy powitalne punkty. W katalogu nagród do wyboru są m.in. nagrody rzeczowe czy vouchery kwotowe (na paliwo, bilety do kina, do określonych sklepów).

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies