Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander przygotował pakiet letnich okazji. Klienci mogą zaoszczędzić na ubezpieczeniu i wymianie walut

W ramach promocji bank oferuje klientom także darmowy pakiet bankomatowy

Santander przygotował dla swoich klientów pakiet letnich okazji, dzięki którym można zaoszczędzić na opłatach za bankomaty, przewalutowaniu oraz ubezpieczeniu na wyjazd zagraniczny. W tym ostatnim przypadku zniżka wynosi 20 proc., a promocja trwa do 30 września. Aby z niej skorzystać, wystarczy podczas zakupu ubezpieczenia wpisać kod LATO2022.

Bank wyjaśnia na swojej stronie internetowej, że ubezpieczenie pokryje koszty leczenia za granicą do 200 tys. zł (w pakiecie jest też leczenie COVID-19). Ubezpieczona osoba otrzyma pomoc, gdy zgubi bagaż lub sprzęt sportowy na lotnisku, zyska też OC, NNW i assistance od 2 do 29 dni. Ochronę zapewnia Santander Allianz.

Przeczytajcie także: Mastercard uruchamia platformę GdzieZamieszkac.com

Klient w ramach wakacyjnej akcji nie zapłaci też za pakiet bankomatowy, który można włączyć w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Dzięki niemu znikają opłaty Santandera za wypłaty kartą Dopasowaną ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Promocja trwa do 31 sierpnia. Po tym czasie opłata za pakiet wyniesie 7 zł miesięcznie. Jeśli klient nie chce korzystać z tej usługi, powinien ją wyłączyć przed 31 sierpnia.

Ofertę specjalną przewidziano też dla użytkowników Kantoru Santander, dostępnego w apce mobilnej i działającego w trybie 24/7. Użycie kodu LATO2022 (działa do 31 sierpnia) sprawi, że klient zyska lepszy kurs na wakacyjne przewalutowania. Aby uniknąć kosztów przewalutowania transakcji kartowych, warto połączyć kartę Dopasowaną z Kontem24 walutowym.

Przeczytajcie także: Nowy operator płatności w serwisie mojePZU

Instytucja zachęca też do używania jej karty podczas rezerwacji w serwisie booking.com. Dzięki temu można uzyskać do 4 proc. zwrotu, ale rezerwacja musi być wykonana przez specjalny link. Z kolei program Visa Benefit wiąże się ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Osoby nim zainteresowane powinny zarejestrować swoją kartę, by taniej wypożyczać pojazdy (w tym kampery), otrzymywać rabaty w sklepach czy parkach rozrywki.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies