Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w zarządzie Polskich ePłatności. Do top managementu dołączają Żaklina Pawlak-Iwińska oraz Rafał Merk

Żaklina Pawlak-Iwińska będzie odpowiadać za sprawy personalne, a Rafał Merk za finansowe

Polskie ePłatności poinformowały o zmianach personalnych w zarządzie spółki. Do ścisłego kierownictwa dołączyli Żaklina Pawlak-Iwińska oraz Rafał Merk.

Przeczytajcie także: Jarosław Mikos rezygnuje z prezesury w PeP

Żaklina Pawlak-Iwińska jest związana z Polskimi ePłatnościami prawie od powstania spółki. Początkowo zajmowała stanowisko dyrektorki Działu Personalnego, a obecnie formalnie dołączyła do zarządu PeP jako wiceprezeska ds. HR. Jest także członkinią zarządu w spółce BillBird z grupy PeP.

Z kolei Rafał Merk przyjął fotel członka zarządu ds. finansowych. Menedżer od 20 lat pracuje w sektorze finansowym. W ostatnim czasie pełnił funkcję członka zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Karierę rozpoczynał w departamencie finansowym Avivy. W latach 2007-2012 był związany z grupą ING: w roli dyrektora finansowego ING Commercial Finance i finance managera w holenderskiej centrali ING LeaseHolding. Pełnił również funkcje dyrektorskie w firmach leasingowych De Lage Landen i Atlhlon Polska.

Przeczytajcie także: Grupa Nets sfinalizowała przejęcie Polskich ePłatności

– Żaklina Pawlak-Iwińska dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży PayTech oraz wieloletniemu doświadczeniu w strukturach firmy była naturalną kandydatką na stanowisko członka zarządu. Jesteśmy pewni, że obecne zmiany w zarządzie oraz jego wzmocnienie nowym CFO pozwolą na intensyfikację dotychczasowych działań oraz jeszcze bardziej dynamiczny rozwój PeP. – mówi Maciej Nowosielski, p.o. prezesa zarządu grupy Polskie ePłatności. Firma deklaruje, że jej celem jest zdobycie pierwszego miejsca pod względem liczby obsługiwanych urządzeń pośród agentów rozliczeniowych w Polsce.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies