Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety PKP Intercity dostępne w nowym miejscu. Kupicie je w serwisie e-podróżnik.pl

Zaledwie kilka dni temu rodzimy przewoźnik informował o nawiązaniu podobnej współpracy z operatorem aplikacji mPay

PKP Intercity poinformowało o nawiązaniu współpracy z firmą Teroplan, do której należy platforma e-podróżnik.pl. W efekcie jej klienci znajdą tam bilety rodzimego przewoźnika. Co ciekawe, w jednej transakcji można łączyć bilety oferowane przez PKP Intercity oraz inne firmy transportowe.

Przeczytajcie także: Garmin odświeżył ofertę zegarków dla biegaczy

W serwisie można obecnie kupić bilety polskiego przewoźnika z rezerwacją miejsca siedzącego (także w strefie ciszy). Klient może skorzystać z ulg, a także opcji Bilet Rodzinny i Duża Rodzina. Istnieje możliwość modyfikacji biletu już po zakupie (dotyczy to np. nazwiska podróżnego). Transakcję można opłacić Blikiem, przelewem, kartą albo z wirtualnej portmonetki.

Operator platformy, dostępnej także w wersji mobilnej, chwali się, że miesięcznie korzysta z niej blisko 2 mln użytkowników. Z pomocą tego narzędzia mogą oni zaplanować podróż i zakupić bilety. Dotyczy to przejazdów pociągami, busami oraz autobusami - zarówno dalekobieżnymi, jak i miejskimi. W ofercie znajdują się także bilety okresowe.

Przeczytajcie także: W aplikacji InPost Fresh pojawił się Carrefour

Warto przypomnieć, że zaledwie kilka dni temu spółka PKP Intercity donosiła o nawiązaniu współpracy z operatorem aplikacji mPay – jej użytkownicy także mogą już w prosty sposób kupować bilety tego przewoźnika. Współprace zostały nawiązane w ramach nowego modelu sprzedaży agencyjnej, który wprowadzono we wrześniu 2021 r. Wyróżnia się on ujednoliconymi warunkami handlowymi dla wszystkich partnerów, co ma upraszczać kwestie formalne.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies