Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz pochwalił się nową platformą inwestycyjną. Umożliwia handel 5 tys. instrumentów

Użytkownikom nowej platformy udostępniony został prosty rachunek inwestycyjny o nazwie Smart

Cinkciarz udostępnił nowy portal inwestycyjny invest.cinkciarz.pl. Platforma zastąpi dotychczasową usługę Forex. Spółka chwali się, że nowe narzędzie umożliwi inwestorom handlowanie ponad 5 tys. instrumentów.

Przeczytajcie także: Nowości Cinkciarza dla klientów biznesowych

Dostawcą usług i produktów inwestycyjnych dla użytkowników portalu jest Conotoxia Ltd, spółka z grupy właściciela Cinkciarza. Klienci korzystający z platformy invest.cinkciarz.pl mogą zdecydować się na inwestowanie za pomocą jednego prostego rachunku inwestycyjnego, o nazwie Smart, który ma łączyć zalety dotychczas oferowanych kilku kont. Dodatkową nowością jest udostępnienie platformy MetaTrader 5, będącej następcą MT4.

Przeczytajcie także: Bitpanda poszerza usługi o stakowanie

Cinkciarz zapewnia, że jego oferta, umożliwiająca handel ponad 5 tys. instrumentów pochodnych, jest jedną z najszerszych na polskim rynku. W jej skład wchodzą CFD (kontrakty różnic kursowych) na: waluty, indeksy, towary i surowce, kryptowaluty czy akcje. – Wśród naszych usług pod nową nazwą invest.cinkciarz.pl, dostępnych na jednym rachunku Smart, są też nowe instrumenty, takie jak 100 kryptowalut, czy ETF DMA z USA, Europy i Azji. Będziemy umożliwiać również inwestowanie w IPO lub autorskie indeksy. To jednak dopiero początek naszej ekspansji produktowej skierowanej do inwestorów indywidualnych oraz do firm – deklaruje Grzegorz Jaworski, prezes Conotoxii.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies