Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość dla klientów biznesowych Cinkciarz.pl. Mogą wykonywać przelewy bezpośrednio ze swoich systemów księgowych

API fintechu umożliwia firmom integrację usług zewnętrznych z własnym systemem księgowym

Cinkciarz.pl wprowadził nowość dla klientów biznesowych, korzystających z jego usług w ramach swoich systemów księgowych (dzięki integracji poprzez API). Obecnie mogą oni łatwo zlecać nieograniczoną liczbę przelewów w złotych i z wymianą walut do kontrahentów z całego świata, bezpośrednio w swoich systemach księgowych czy popularnych systemach ERP (oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem).

Przeczytajcie także: Aplikacja Cinkciarz.pl dostępna na iOS

– Firmy, które chcą korzystać z nowej usługi, otrzymują dokumentację, integrują się i od razu mogą zlecać przelewy – z wymianą walut lub bez. Wymiana jest realizowana po aktualnym kursie Cinkciarz.pl i odbywa się automatycznie – tłumaczy Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl. Zaznacza także, że usługa obejmuje możliwość zlecania przelewów masowych, z których klienci biznesowi Cinkciarza, w tym przede wszystkim sklepy internetowe, firmy transportowe, biura podróży i instytucje finansowe, korzystają coraz częściej.

Przeczytajcie także: Karty wielowalutowe Cinkciarza można dodawać do Apple Pay

Cinkciarz.pl dostarcza firmom różne usługi w ramach modelu fintech as a service. Klienci biznesowi fintechu rozwijający swoją działalność na rynkach zagranicznych mogą korzystać z dogodnej metody wymiany walut i dostępu do lokalnych metod płatności. Oprócz przelewów masowych do kontrahentów z innych krajów, fintech oferuje także m.in. płatności online, audyt walutowy, eksperckie analizy rynkowe czy działania z zakresu RegTech.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies