Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej płatności mobilnych w Credit Agricole. Bank wprowadza do oferty Xiaomi Pay i SwatchPay

Wcześniej w ofercie banku znaleźć można było usługi Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay

Credit Agricole ogłosił, że jego klienci mogą już korzystać z kolejnych płatności mobilnych: SwatchPay oraz Xiaomi Pay (w tym drugim przypadku wdrożenie dotyczy jedynie kart Mastercard). Narzędzia są darmowe i pozwalają płacić zbliżeniowo wszędzie tam, gdzie akceptowane są transakcje bezstykowe. Możliwe jest także wypłacanie gotówki w bankomatach z funkcją zbliżeniową.

Przeczytajcie także: Google Pay zniknie z polskiego rynku

Usługi płatności świadczone są z pomocą aplikacji zainstalowanych na urządzeniu mobilnym użytkownika, sparowanym z zegarkiem lub opaską z funkcją NFC. Apki te można znaleźć w marketach Google Play i App Store. Klient musi dodać do aplikacji swoją kartę płatniczą. Transakcja z użyciem SwatchPay wymaga jedynie zbliżenia zegarka do czytnika kart (powyżej 100 zł konieczne będzie podanie kodu PIN). Płatność zostanie zrealizowana nawet w momencie wyczerpania baterii urządzenia. W przypadku Xiaomi Pay należy aktywować ekran i raz na dobę wprowadzić sześciocyfrowy kod.

Przeczytajcie także: Raty na selfie w OneyRaty

Bank przypomina, że to kolejne płatności mobilne w jego ofercie. Wcześniej klienci mogli korzystać także z Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay. Co ciekawe, Credit Agricole to drugi bank, który w tym tygodniu dodał do swoich usług SwatchPay – wcześniej zrobił to PKO BP. Więcej informacji o metodach płatności mobilnych w polskich bankach znajdziecie w tym tekście.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies