Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej płatności mobilnych w Credit Agricole. Bank wprowadza do oferty Xiaomi Pay i SwatchPay

Wcześniej w ofercie banku znaleźć można było usługi Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay

Credit Agricole ogłosił, że jego klienci mogą już korzystać z kolejnych płatności mobilnych: SwatchPay oraz Xiaomi Pay (w tym drugim przypadku wdrożenie dotyczy jedynie kart Mastercard). Narzędzia są darmowe i pozwalają płacić zbliżeniowo wszędzie tam, gdzie akceptowane są transakcje bezstykowe. Możliwe jest także wypłacanie gotówki w bankomatach z funkcją zbliżeniową.

Przeczytajcie także: Google Pay zniknie z polskiego rynku

Usługi płatności świadczone są z pomocą aplikacji zainstalowanych na urządzeniu mobilnym użytkownika, sparowanym z zegarkiem lub opaską z funkcją NFC. Apki te można znaleźć w marketach Google Play i App Store. Klient musi dodać do aplikacji swoją kartę płatniczą. Transakcja z użyciem SwatchPay wymaga jedynie zbliżenia zegarka do czytnika kart (powyżej 100 zł konieczne będzie podanie kodu PIN). Płatność zostanie zrealizowana nawet w momencie wyczerpania baterii urządzenia. W przypadku Xiaomi Pay należy aktywować ekran i raz na dobę wprowadzić sześciocyfrowy kod.

Przeczytajcie także: Raty na selfie w OneyRaty

Bank przypomina, że to kolejne płatności mobilne w jego ofercie. Wcześniej klienci mogli korzystać także z Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay. Co ciekawe, Credit Agricole to drugi bank, który w tym tygodniu dodał do swoich usług SwatchPay – wcześniej zrobił to PKO BP. Więcej informacji o metodach płatności mobilnych w polskich bankach znajdziecie w tym tekście.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies