Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wojciech Rabiej dołącza do Uniqi. To jeden z twórców Rankomatu i Link4, a w ostatnim czasie prezes Porówneo

Wojciech Rabiej w Unice obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Pionu Rozwiązań dla Klienta Detalicznego

Do zespołu Uniqi od maja dołączy Wojciech Rabiej. Obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Pionu Rozwiązań dla Klienta Detalicznego. Będzie odpowiadał za rozwój oferty produktowej, procesy, taryfikację oraz ocenę ryzyka w majątkowej i życiowej spółce ubezpieczyciela.

Przeczytajcie także: Oferta Trasti w Porówneo

Wojciech Rabiej to znany menedżer w branży ubezpieczeniowej, mogący się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem i udziałem w ciekawych projektach rynkowych. Jest jednym z założycieli porównywarki Rankomat, której był również prezesem. Uczestniczył także we wprowadzaniu na polski rynek pierwszego ubezpieczyciela działającego w modelu direct, czyli Link4. Zasiadał też w zarządach Gothaera (obecnie Wiener) oraz Nordei PTE.

Przed dołączeniem do Uniqi był prezesem porównywarki Porowneo.pl. Perspektywy dla tejże nie rysują się jednak w ostatnim czasie różowo. A to za sprawą przejęcia Avivy, która zainwestowała w Porówneo, przez Allianza. Wydaje się, że Niemcy będą mieli do tego biznesu mniej serca. Nieoficjalnie mówi się o planach sprzedaży tego podmiotu.

Przeczytajcie także: Ciekawe zmiany kadrowe w ubezpieczeniach

Warto zauważyć, że przejście Wojciecha Rabieja do Uniqi to kolejna w niedługim okresie zmiana kadrowa u tego ubezpieczyciela. Niedawno nowym dyrektorem zarządzającym Pionu Odszkodowań i Świadczeń został Tomasz Tarkowski. Z kolei pokład opuścił Jarosław Matusiewicz. W ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprezesa Uniqi, a przed fuzją z Axą był jej prezesem.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies