Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole wdraża terminal aplikacyjny. Rozwiązanie przygotowały firmy Softpos i Elavon

Testy podobnej aplikacji przygotowanej przez Softpos i IT Card trwają także w ING Banku Śląskim

Kolejne wdrożenie terminala aplikacyjnego polskiego fintechu Softpos. Biuro prasowe Credit Agricole w Polsce poinformowało właśnie, że z marketu Google Play można już pobrać aplikację przygotowaną dla jego klientów przez polski fintech Softpos oraz operatora terminali płatniczych – firmę Elavon. Apka Elavon Softpos ma być już dostępna dla wszystkich klientów biznesowych Credit Agricole zainteresowanych taką usługą.

Przeczytajcie także: ING wprowadza terminal aplikacyjny

Aplikacja Elavon Softpos zainstalowana na dowolnym urządzeniu z systemem Android 8.0 lub nowszym umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych za usługi lub towary bez konieczności używania dodatkowych urządzeń takich jak terminal płatniczy lub PIN pad. Do obsługi procesu sprzedaży wystarczy posiadanie urządzenia mobilnego, jak smartfon czy tablet.

– Zastosowanie rozwiązania Softpos zdecydowanie zmniejsza koszty bieżącego funkcjonowania biznesu. Miesięczna opłata za korzystanie z aplikacji jest nawet dziesięciokrotnie niższa od opłat za dzierżawę tradycyjnych terminali. W zależności od rodzaju oferty wynosi tylko 4 lub 5 zł. Dodatkowo klienci mogą korzystać z naszego Konta Biznes, w którym bardzo prosto można otworzyć linię kredytową. Mam nadzieję, że dzięki takiemu wsparciu nasi klienci będą mogli odnosić jeszcze większe sukcesy w swoich biznesowych przedsięwzięciach – mówi Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole.

Przeczytajcie także: Oto najwięksi operatorzy terminali płatniczych w Polsce

– Mobilność rozwiązań, w tym także rozwiązań płatniczych, jest kluczowym trendem obserwowanym nie tylko w branżach takich jak usługi kurierskie, dostawy jedzenia, trening personalny, medycyna, warsztaty samochodowe, ale w szerszym segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Wierzymy, że współpraca Elavon z Credit Agricole zapoczątkuje nową jakość rozwiązań przeznaczonych dla przedsiębiorstw, które historycznie rzadziej akceptowały płatności bezgotówkowe i przyczyni się do wzrostu ich biznesów – mówi Aleksander Leicht, dyrektor Kanału bankowego na Europę w firmie Elavon.

Credit Agricole jest drugim bankiem w Polsce, który wdraża terminal aplikacyjny. Kilka dni temu testy takiego rozwiązania, przygotowane również przy współpracy z Softposem, uruchomił ING Bank Śląski. W tym wypadku transakcje rozlicza firma IT Card. Natomiast terminale aplikacyjne to innowacja, która coraz częściej pojawia się w ofertach operatorów. Z polskich firm proponuje już taką nowość m.in. Fiserv, właściciel marki Polcard Go.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies