Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING prezentuje nowe wzory kart. Plastiki dla młodych przygotowano z gronem znanych graczy

Jednocześnie ING pojawił się na platformie gamingowej Roblox z grą edukacyjną "Miasto ING"

ING poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej serii kart. Tym razem plastiki nawiązują do gamingu. Zamawiać je mogą młodzi użytkownicy konta Mobi. Karty zaprojektowano we współpracy z influencerami: Krystianem Śmiejanem (Farell), Justyną Janiszewską (Dżejdżejka), Filipem Ernestem Pankiem (Yoshi), Bartłomiejem Ambroziakiem (Cebulsonn) oraz Agnieszką Bieńkowską (Miss Aga).

Przeczytajcie także: Do aplikacji mobilnej IKO trafił moduł Inwestomat

Instytucja zaznacza na swojej stronie, że nowe karty są dostępne do 15 lipca. Aby zamówić jeden z plastików, należy zalogować się w bankowości internetowej Moje ING. Wybór karty wymaga jednak zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Aby ją wyrazić, dorosły powinien w swojej apce kliknąć ikonę konta Mobi, wybrać panel rodzica, a następnie opcję "zgody dla dziecka". Pozostaje kliknąć "Ustaw zgody dla dziecka na czynności związane z kartami". Plastik powinien zostać wysłany w ciągu ośmiu dni roboczych od złożenia zamówienia.

Karty zaś wyglądają tak:

Przeczytajcie także: NBP buduje nowy serwis informacyjny

Jednocześnie ING informuje, że pojawił się na platformie gamingowej Roblox z grą edukacyjną "Miasto ING". Gracze mogą w niej gromadzić wirtualne pieniądze poprzez wykonywanie różnych zadań i wyzwań, a potem zdecydować, czy chcą te pieniądze zaoszczędzić i np. kupić pierwsze wirtualne mieszkanie, czy też wolą je wydać na doskonalenie swojej postaci.

ING nie jest jedynym bankiem, który próbuje dotrzeć do młodszych klientów, wykorzystując tematykę gier. Pod koniec 2021 roku mBank informował o stworzeniu nowej oferty dla graczy. Jej głównym elementem jest rachunek z kartą – także i w tym przypadku wzory nawiązują do cyfrowej rozrywki. Przygotowano trzy konta: dla osób w wieku 13-17 lat, 18-20 lat i powyżej 21 lat. Za założenie jednego z nich i aktywne korzystanie można otrzymać premię sięgającą 300 zł.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies