Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fiserv podsumował swój udział w Finale WOŚP. Firma pomogła zebrać blisko 3 mln zł

Spółka podała, że pojedyncze wpłaty darczyńców wynosiły nawet 20 tys. zł

Fiserv Polska, właściciel marki PolCard, podsumował swój udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma ogłosiła, że darczyńcy wpłacili blisko 3 mln zł za pomocą jej terminali i poprzez stronę wplacam.wosp.org.pl, wybierając PolCard jako operatora płatności. Na ten wynik złożyło się blisko 30 tys. transakcji. Pojedyncze wpłaty sięgały 20 tys. zł.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadza analizę behawioralną

Spółka przypomniała, że zagrała z WOŚP po raz 27. Od pięciu lat firma współpracuje przy tej inicjatywie z mBankiem. Do placówek tego ostatniego jeszcze w grudniu trafiło 300 terminali oznaczonych specjalnym hologramem. Ponad 500 urządzeń Fiserv przekazał z kolei wolontariuszom, którzy korzystali z nich w dniu Finału, czyli 30 stycznia tego roku. Dzisiaj wiadomo, że w ramach WOŚP terminale PolCard obsłużyły ponad 15 tys. transakcji na łączną kwotę blisko 1,6 mln zł.

Przeczytajcie także: Ukrainę można wspierać Blikiem

Z kolei łączna kwota transakcji online na rzecz WOŚP, zarejestrowanych przez Fiserv od początku grudnia do końca lutego, przekroczyła 1,3 mln zł. Na tę sumę złożyło się ponad 13,6 tys. wpłat. Jednocześnie podmiot przypomniał, że Fundację można wspierać w ten sposób przez cały rok.

Fiserv Polska poinformował także, że niedawno przekazał 1 mln zł na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, w związku ze wsparciem dla osób poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies