Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności za bilety komunikacyjne także dla klientów T-Mobile. Telekom nawiązał współpracę ze SkyCash

Niebawem klienci T-Mobile do swoich rachunków za usługi telekomunikacyjne będą mogli doliczać także wydatki na parkowanie

Operator aplikacji SkyCash poinformował, że wraz z firmą Digital Virgo i siecią komórkową T-Mobile udostępnił nową opcję opłacania w apce biletów komunikacji miejskiej. Aby jej użyć, wystarczy podczas finalizacji zakupu biletu wybrać metodę płatności "Skorzystaj z płatności przez operatora T-Mobile". Należność zostanie doliczona do abonamentu telefonicznego. Transakcję potwierdza się kodem PIN, a informacje o niej są przesyłane do klienta SMS-em.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza płatności odroczone

Firma wyjaśnia, że rozwiązanie może być ułatwieniem dla osób, które nie chcą podpinać do aplikacji kart płatniczych. Jednak korzystać z niego mogą wyłącznie posiadacze numerów na abonament. T-Mobile dodaje, że tzw. płatności w ciężar rachunku pozwalają kupić w apce SkyCash bilety w blisko 70 miastach (a wkrótce umożliwią także płacenie za parkingi), prasę elektroniczną, filmy w CDA Premium, a także aplikacje w popularnych sklepach takich jak Google Play, App Store czy Microsoft.

Przeczytajcie także: Autopay uruchomił płatności za paliwo na stacjach benzynowych

Usługi tego typu rozwijają z firmą SkyCash także pozostałe telekomy. Klienci Orange mogą w taki sposób płacić za bilety komunikacji miejskiej oraz parkowanie. Podobnie wygląda to w przypadku sieci Plus oraz Play. Zarówno SkyCash, jak i operatorzy sieci komórkowych, wyjaśniają na swoich stronach, jak korzystać z tego rozwiązania. SkyCash zapewnia, że ta metoda płatności jest nie tylko bezpieczna, ale i szybka, bo nie wymaga podawania wielu danych.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies