Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bank Ochrony Środowiska ułatwia płatności mobilne. Do Google Pay kartę dodacie bezpośrednio w apce banku

Samo rozwiązanie Google Pay instytucja udostępniła klientom przeszło dwa lata temu

Bank Ochrony Środowiska poinformował o nowości, jaką wprowadził w aplikacji mobilnej BOŚbank24. Za sprawą ostatniej aktualizacji dodawanie kart płatniczych do usługi Google Pay będzie łatwiejsze. Po zalogowaniu do zaktualizowanej aplikacji wystarczy wybrać kartę i kliknąć przycisk "Dodaj do Google Pay".

Przeczytajcie także: PKO BP będzie sprzedawać bilety na mecze i koncerty

Instytucja wyjaśnia, że aplikacja przeprowadzi użytkownika przez proces uruchamiania usługi, zaznacza przy tym, że nie jest on skomplikowany. Bank dodaje też, że klienci chętnie wybierają płatności zbliżeniowe i nowa funkcja została uruchomiona z myślą o ich większej wygodzie, ale też poprawie bezpieczeństwa płatności.

Przeczytajcie także: Santander Leasing wprowadza podpis biometryczny

Warto przypomnieć, że sama usługa Google Pay nie jest czymś nowym w BOŚ Banku. O jej wdrożeniu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl pod koniec 2020 roku. Od tego czasu oferta płatności mobilnych w tej instytucji została rozbudowana w sposób bardzo umiarkowany. Sama aplikacja BOŚbank24 również trafiła na rynek w 2020 roku – program udostępniono dla urządzeń z Androidem oraz iOS.

Funkcja dodawania karty do Google Pay za pośrednictwem bankowości mobilnej jest już standardem na polskim rynku i można ją spotkać w aplikacjach wielu konkurencyjnych instytucji finansowych. BOŚ jest też jednym z nielicznych banków, który nie oferuje jeszcze Apple Pay. Biuro prasowe banku podało, że prace nad tym trwają, ale data wdrożenia nie jest znana.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies