Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao przyzna premię za polecanie rachunków. Można zdobyć 1,5 tys. zł

Premię w programie Pekao otrzymują zarówno polecający, jak i osoba polecana. Czas na przystąpienie do akcji mają do końca kwietnia

Pekao uruchomił kolejną, już VIII edycję programu Polecam przekorzystnie, w którym można zdobyć do 1,5 tys. zł. Mogą w nim uczestniczyć zarówno nowi, jak i obecni klienci, a przystąpić do akcji należy do 30 kwietnia. Na spełnienie warunków promocji korzystający z oferty mają natomiast czas do końca sierpnia br.

Przeczytajcie także: Airbnb zaoferuje ubezpieczenie turystyczne

Aby wziąć udział w programie jako osoba polecająca, należy mieć konto w Pekao. Można je założyć z pomocą aplikacji PeoPay czy serwisu Pekao24. Zarówno obecni, jak i nowi klienci muszą zapisać się do programu, wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz marketingowe. Skutkuje to otrzymaniem kodu. Ten ostatni należy przekazać znajomemu, który będzie otwierał rachunek. W trakcie rejestracji polecony klient powinien go wykorzystać.

Jeżeli w ramach polecenia otwarte zostanie Konto Przekorzystne dla młodych, polecający i polecony otrzymają po 50 zł. Wymaga to jednak spełnienia kilku warunków. Polecony musi wykonać minimum cztery transakcje bezgotówkowe za pomocą karty lub aplikacji PeoPay i to w każdym z trzech pełnych miesięcy po założeniu rachunku. Nowy klient będzie też musiał pojawić się w placówce banku w celu zweryfikowania tożsamości.

Przeczytajcie także: Bank BPS umożliwił zakładanie nowych rachunków przez selfie

W przypadku gdy polecony klient otworzy Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne Świat Premium lub Konto Biznes nagroda dla polecającego i polecanego wynosi 100 zł. Osoba polecona musi jednak w każdym z trzech miesięcy po założeniu rachunku wypełnić dwa zadania: wykonać minimum cztery transakcje z pomocą karty lub apki, a także zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł. Także i w tym wypadku konieczna będzie weryfikacja tożsamości w placówce banku.

Osoba polecająca może otrzymać do 15 nagród, co oznacza, że maksymalny zarobek może wynieść 1500 zł. Szczegóły inicjatywy znajdziecie w jej regulaminie.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies